Pro zpestření a zpevnění těla byly v zimě tréninkové jednotky doplněny o posilování s panem Oudou a na jaře o atletické tréninky s panem Koudelíkem pro zlepšení běžecké techniky. Kluci dřeli, aby dohnali covidové manko a postupně se začali fotbalově posouvat.

To, že se jim povedlo se fotbalově posunout svědčí několik úspěšných turnajů jako např. turnaj v Dolních Břežanech u Prahy, Starez Cup v Brně nebo Champions Trophy na Slovácku, o kterých jsme vás již informovali. Poslední turnaj Třebíč Open se odehrál 18. – 19.června. Kluci se umístili na 20. místě z 24 týmů, i když se očekávalo umístění v první desítce. Z tohoto pohledu je to v této sezóně nejméně vydařený turnaj. Je třeba zmínit, že zde nehráli v úplné sestavě a také je doběhla únava z náročné sezóny. To také dokazuje fakt, že týmy, které se zde umístili např. na 7. a 8. místě, kluci v KP porazili. Sezóna ale nebyla pouze o turnajích.

Celkem se odehrálo 26 zápasů krajského přeboru, který se hrál stylem 5+1. Z toho 19 zápasů vyhráli a pouze 7 jich prohráli. Příští rok se kluci z ročníku 2011 přesunou do kategorie mladších žáků. Ročník 2012 zůstává ve starší přípravce. Všichni kluci makali a na hřišti vždycky nechali všechno. Za jejich přístup k zápasům a docházku jim patří poděkování. Je vidět, že fotbalem opravdu žijí a baví je. Za podporu a skvělou atmosféru při zápasech si zaslouží poděkování také rodiče, příbuzní a všichni fanoušci fotbalu.

Trenéři: Robin Kašpar a Dušan Smejkal