Rozhodčí: Denev Alex - Svoboda Ladislav, Mayer Jan.

345 diváků

FC VM: Lancman - Vašíček, Mucha, Bílý (46. Karmazín), Malata Mar.(70. Smejkal) - Dolejš, Puža (C), Franěk, Plichta, Partl - Malata Mir. (81. Šťourač)

FK Blansko: Kalina – Blažík, Černý, Dano, Feik (87. Psota), Holman (87. Adamec), Chyla (54. Crhan), Jaroš (87. Rajcinec), Kapur (66. Zúbek), Smrčka (C), Tulaydan

Hodnocení trenéra Jana Šimáčka: V kabině si něco řekneme a na hřišti děláme úplně něco jiného. Pokud do toho nedá každý jednotlivec více, tak budeme mít problém s každým. Dnes to bylo z naší strany hlavně v první půli málo a góly co si necháme dát jsou úplně jednoduché z vlastních zbytečných chyb. Druhý poločas jsme se trochu zlepšili, ale na odhodlaného soupeře to dnes i tak nemohlo stačit.

Sestřih branek z utkání:

Další zápas odehraje náš tým venku v rámci prvního kola MOL Cupu ve středu 17.8. Soupeřem bude Start Brno, výkop utkání je v 17:30.