FC Velké Meziříčí 3:3 (0:2) SK Kvítkovice

Góly: 57. Plichta, 77. Plichta, 90+1. Sysel – 39. Pernatskyi (pen.), 42. Rapavý, 90+3. Chovan

Rozhodčí: Řezníček – Slabý, Mayer

Diváci: 210

Sestava FC VM: Dubec – Puža (C), Dolejš, Šuta (46. Partl), Franěk, Plichta, Malata Mir. (90+2 Štourač), Sysel, Malata Mar. (69. Vašíček), Karmazín, Mucha

Sestava SK: Semanko – Kuběna, Bala, Vychodil, Kiška (88. Jakubowicz), Dziuba, Pernatskyi (C), Gerža (71. Chovan), Guzik, Rapavý

Sestřih utkání:

Hodnocení trenéra Jana Šimáčka: Kdyby mi v poločase někdo řekl, že budeme v poslední minutě zápasu vést, tak bych se ho zeptal, jestli se nezbláznil. Každopádně jsme vytěžili z minima maximum a málem se nám podařil zázrak. Bohužel, soupeř z jediné možné situace vyrovnal na konci utkání na konečných 3:3.

Další utkání hraje náš tým v neděli 23.10. venku proti rezervě ligového Zlína. Utkání 12. kola MSFL bude mít výkop v 10:30.

Úvodní foto: NovinyVM.cz