FC Trinity Zlín B 2:1 (1:0) FC Velké Meziříčí

Branky: 38. Hellebrand, 55. Fantiš – 62. Franěk

Diváci: 105

FC Trinity Zlín B: Šiška – Němeček, Jura, Hellebrand (66. Kovinič), Jiráček (C), Fantiš, Číž (78. Chrudina), Trtek (66. Uhřík), Valenta (66. Hartman), Mlýnek, Hrdlička (90. Červinka)

FCVM: Lancman – Puža (C), Šuta, Franěk, Partl (64. Bílý), Plichta, Malata Mir., Sysel, Karmazín (78. Štourač), Mucha, Vašíček (70. Malata Mar.)

Sestřih branek z utkání:

Hodnocení trenéra Jana Šimáčka: Po prvním vyrovnaném poločase jsem i přes naši ztrátu věřil, že jsme schopni minimálně remizovat, bohužel jsme nechytli začátek druhé půle, kde nám domácí odskočili na dvougólové vedení a ikdyž jsme snížili, tak domácí i přes ještě námi nastřelenou tyč dotáhli v klidu zápas do výhry. Nám dnes něco chybělo a proto odjíždíme bez bodu.

Další utkání sehraje náš tým doma v neděli 30.10. od 10:15. Soupeřem bude FC Hlučín.