Máme za sebou další půlrok jako trenéři mladší přípravky a jsme rádi, že můžeme sledovat vývoj všech našich svěřenců. Kluci a holky nám dělají radost svým přístupem, docházkou a nadšením, se kterým chodí na každý trénink.

Nastupovali jsme do dvou soutěží, krajského a okresního přeboru. V okresním přeboru hráli převážně hráči, kteří se k nám posunuli z předpřípravky a musíme jim i rodičům poděkovat za to, jak to zvládli. Byla to pro ně první zkušenost se zápasy na hřišti 4+1, což ze začátku není jednoduché. Důležité ale je, že se s tím poprali, jak nejlépe mohli a udělali velký posun v individuálních i týmových dovednostech.

V krajském přeboru jsme stejně jako minulou sezónu odehráli vynikající zápasy plné bojovnosti, skvělých výkonů a spousty vstřelených gólů.

Velké díky patří všem rodičům, především Jardovi Činčerovi, který se stal naším trenérským kolegou. Doufáme, že další práce s ním a s malými fotbalisty bude nadále taková, jako doposud a že se kluci budou nadále zlepšovat ve všech fotbalových dovednostech.

Trenéři: Mirek Malata a Marek Malata