FK Maraton Pelhřimov 8:0 (4:0) FC Velké Meziříčí B

Góly: 5. Honzl Jiří, 20. Niederle Michal, 32. Niederle Michal, 40. Vopálenský Lukáš, 50. Malata Marek (vl.), 52. Honzl Jiří, 70. Fikar Andrej, 82. Honzl Jiří

Rozhodčí: Niederle Zdeněk - Šíma Nikolas, Beneš Tomáš.

Diváci: 132

Sestava FC VM B: Pelán - Bibr, Koudela (46. Foltýn), Partl (78. Starý), Votava, Kryštof, Štourač (55. Blažek), Chalupa (C), Malata Mar. (55. Chodák), Malata Mir., Crhan

Hodnocení trenéra Libora Švece: Co k zápasu říct, prohrávat po první půli 4:0 bylo pro nás velmi kruté. Domáci do čeho kopli, to byl gól. Ve druhém poločase jsme si dali smolně vlastní gól a pak uz bylo otázkou času, kde se skóre utkaní zastaví. Nicméně jsme si uřízli velikou ostudu, prohrát takovým rozdílem je šílené.

Odčinit vysokou prohru budou moct naši fotbalisté v neděli 16.4., kdy na domácí půdě vyzvou tým Dukovan. Výkop je naplánován na 14:00.