FC Chotěboř 1:3 (0:0) FC Velké Meziříčí

Góly: 90. Musílek Roman - 74. Malata Mirek, 80. Malata Mirek, 90. Foltýn Richard

Diváci: 120

Rozhodčí: Kylar Roman - Žaloudek Marek, Šlejtr Jiří.

Sestava FC Chotěboř: Mašek - Somerauer (C), Dočekal (46. Císař), Neuvirt, Chlad, Voborník, Musílek, Bouma (75. Hanousek), Pačanda (61. Bažout), Klement, Fiedler (46. Tůma)

Sestava FC VM B: Pelán - Bibr, Crhan (63. Foltýn), Blažek, Chodák (63. Štourač), Votava, Malata Mir. (90. Starý), Chalupa (C), Havlík, Malata Mar., Karmazín (85. Koudela)

Hodnocení trenéra Libora Švece: Do Chotěboře jsme jeli s respektem, protože na jaře mají výborné výsledky. Prvních 15. minut byla Chotěboř jasně lepší, ale do gólové šance jsme je nepustili. Potom se hra vyrovnala. Druhý poločas byl také vyrovnaný. Nám se podařilo vstřelit gól, což bylo velmi důležité. Dokázali jsme dát i druhý a zdálo se, že už bude hotovo, Domácí se do utkání vrátili proměněnou standardkou, ale my přidali i 3 gól. Dnes to bylo ubojované a jsme za 3 body rádi.

Další utkání hraje béčko v neděli 14.5., kdy doma vyzve tým Okříšek. Výkop utkání bude ve 14:00.