TJ Sokol Tasovice 5:1 (0:1) FC Velké Meziříčí

Góly: 51. Švarc Roman, 54. Štancl Petr, 57. Šuba Pavel, 77. Císař Ladislav, 85. Lapeš Pavel – 8. Dolejš Petr

Rozhodčí: Nejezchleb Miroslav, - Pavlas Jiří, Půček Martin

Diváci: 240

Sestava Tasovic: Koukal - Hrazdílek, Navrátil (85. Železný), Cihlář (85. Odehnal), Šuba (85. Ryška), Lapeš, Blahoudek, Štancl (63. Císař), Moravec, Garčic (75. Bakaj), Švarc (C)

Sestava FC VM: Lancman - Mezlík, Sysel, Dolejš, Štourač, Malata Mirek, Raus (59. Kolář), Malata Marek, Karmazín (75. Šuta), Hron (C), Havlík

Hodnocení trenéra Jana Šimáčka: Když vedeme venku o poločase 1:0 a řekneme si o přestávce v kabině, že budeme hrát v bloku na brejk a s tím, že nebudeme hlavně otevírat hru, tak nerozumím tomu, že dostaneme 3 góly během 10 minut právě z brejkových situací domácích. Hráči si na hřišti dělají co chtějí a takto to dopadá. Naše bránění ve druhém poločase bylo parodií na fotbal.

Napravit venkovní prohru budou moct naši fotbalisté v neděli 27.8. v domácím utkání proti Líšni B. Výkop je naplánován na 10:15.

Úvodní foto: Radek Chromý