TJ Slovan Kamenice nad Lipou 8:2 (3:0) FC Velké Meziříčí B

Góly FCVM: 57. Koudela, 69. Novotný

Rozhodčí: Pojezný Karel – Kříž Jan, Žaloudek Patrik

Diváci: 146

Sestava FCVM: Bazala - Bibr (53. Palas S.), Teplý, Novotný, Mička (61. Staněk), Koudela (C), Votava, Blažek, Starý (61. Adam), Mužátko (77. Maňhal), Malata Mir.

Hodnocení asistenta trenéra Lukáše Macháta: Do utkání jsme vstoupili velice aktivně a prvních 10 minut jsme soupeře přehráli a vytvořili si dvě gólové šance. Poté jsme dostali tři branky po hrubých individuálních chybách. Ve druhém poločase se naše defenzivní práce nezlepšila a opět jsme inkasovali po individuálních chybách. Soupeři jsme to v zápase bohužel dost usnadnili. V ofenzivě jsme určitě měli vstřelit více gólů, šance jsme na to měli.

Odčinit vysokou prohru bude moct béčko v neděli 29.10. doma proti Rapoticím. Výkop bude ve 14:00.