Starší dorost 2:0 (1:0) ČAFC Židenice 2011

Góly FCVM: 43. Starý, 67. Maňhal

Rozhodčí: Daniel Petr – Dorotík Jan

Diváci: 30

Sestava FCVM: Bazala - Tuček Jan, Tuček Jakub, Teplý, Šváb (68. Prokop), Chromý (46. Staněk), Dobrovolný, Starý, Maňhal, Vala (C), Nguyen (74. Havlíček)

Hodnocení trenéra Karla Nováčka: Jsme rádi za vítězství a čisté konto. Určitě nám to do budoucna pomůže. Jinak utkání moc fotbalové krásy nemělo. Škoda jen neproměněných dalších gólových příležitostí. Ale s tím bojujeme neustále.

Mladší dorost 8:1 (5:1) ČAFC Židenice 2011

Góly FCVM: 18. Staněk, 24. Pospíšil, 33. Staněk, 35. Pospíšil, 41. Fanta, 48. Pospíšil, 55. Pospíšil, 73. Pospíšil

Rozhodčí: Dorotík Jan – Daniel Petr

Diváci: 45

Sestava FCVM: Trutna - Dostál (58. Nožička), Večeřa, Havlíček, Havlík (58. Šváb), Fanta (76. Tuček Jakub), Hladík (11. Staněk), Janšta, Kašpar (C), Pospíšil, Svoboda (76. Tuček Jan)

Hodnocení trenéra Karla Nováčka: Do utkání jsme opět nevstoupili dobře a jako první inkasovali. Nicméně po červeném faulu soupeře a nařízeném trestném kopu se nám podařilo vyrovnat a po chvíli jsme se dostali do vedení. To jsme navyšovali až do konce poločasu. Druhý poločas jsme začali velmi dobře a hned v úvodu znovu skórovali. Pak už se utkání pouze dohrávalo.

Dorostenci zajíždí v dalším kole do Brna. V sobotu 23.3. je čeká utkání se Svratkou. Starší budou mít výkop v 10:00 hod a mladší ve 12:15 hod.