FC Budišov-Nárameč 0:4 FC Velké Meziříčí B (0:2)

Góly: 2x Crkal, Smejkal, Koudela

Sestava: Simandl (46. Dubec), Benda L., (46. Mička) Bibr, Sysel, Malata Mar., Partl (46. Mužátko), Krčál (65. Zedník), Chalupa P., Crkal, Smejkal (65. Koudela), Karmazín

Naše mužstvo vstoupilo do utkání aktivně, od první minuty převzalo na hřišti iniciativu, snažilo se tvořit hru a postupem času přicházely i šance. První gól vstřelil Crkal po brejkové situaci, druhý gól vstřelil po centru Marka Malaty navrátilec Smejkal. V druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil, náš tým si opět vytvářel šance, tvořil hru a Budišov se snažil vyrážet do protiútoků. Třetí gól přidal po kombinační akci Koudela, čtvrtý gól vstřelil z penalty Crkal.

Hodnocení trenéra Libora Švece: Do utkání jsme vstoupili aktivně a dominovali jsme. Bohužel jsme ale dokázali vstřelit pouze 2 góly. Ve druhé půli naše tempo mírně opadlo, ale nadále jsme byli lepším týmem. Vítězství 0:4 bereme. Utkání splnilo svůj účel.

Další přípravné utkání sehraje béčko v neděli 26.7. proti TJ Jiskra Měřín, od 17:00 v Měříně.