FC Vysočina Jihlava B 1:6 FC Velké Meziříčí

Góly: 3x Malata Mir., Mucha, Partl, Šťourač

Sestava FC VM: Lancman - Bouček, Mucha, Puža, Vinger, Dolejš, Smejkal, Brovchenko, Štourač, Vošmera, Malata Mir.

Střídali: Dubec, Partl, Malata Mar., Karmazín, Plichta

Hodnocení trenéra Jana Šimáčka: Vzhledem k tomu, kolik proběhlo u nás přes léto změn, a že se v sestavě objevilo několik nových hráčů, kteří se teprve poznávají, tak jsem čekal horší výkon a jsem rád, že se očekávání nenaplnilo. Je vidět, že i přes odchody kvalita v kádru je a je potřeba jen vyladit motor.

FC Zbrojovka Brno B 4:1 FC Velké Meziříčí

Gól: Partl

Sestava FC VM: Lancman - Vašíček, Mucha, Puža, Vinger, Štourač, Brovchenko, Šuta, Partl, Plichta, Malata Mir.

Střídali: Vošmera, Malata Mar., Karmazín

Hodnocení trenéra Jana Šimáčka: Na našich hráčích byla znatelná únava od prvních minut a podle toho to na hřišti vypadalo, soupeř byl živější a v závěrečné 20 minutovce díky 3 brankám rozhodl o zasloužené výhře. Některým doufám tento zápas otevřel oči a vidí, že musí daleko více zabrat a nespoléhat na to, že to za ně někdo jiný uhraje.

FC Velké Meziříčí 8:1 FSC Stará Říše

Góly: 3x Malata Mir., Plichta, Puža, Partl, Vinger, vlastní

Sestava FC VM: Dubec - Malata Mar., Bouček, Vašíček, Vinger, Karmazín, Puža, Šuta, Vošmera, Malata Mir., Plichta

Střídali: Partl, Štourač, Chalupa

Hodnocení trenéra Jana Šimáčka: Soupeř dorazil v kombinované sestavě a na výši výsledku to bylo znát. Pro nás měl zápas spíše tréninkové parametry, ale jsem rád, že jsme hráli a vyzkoušeli si nějaké nové možnosti do ofenzívy. Ještě chci poděkovat Borům za suprově nachystané hřiště.

Střelci branek v letní přípravě: 6x Malata Mir., 3x Partl, 1x Mucha, Šťourač, Plichta, Puža, Vinger

Páteční předkolo MOL Cupu proti Havlíčkovu Brodu má výkop v 18:00 na stadionu soupeře. Přijeďte naše mužstvo podpořit!