FC Velké Meziříčí B 2:1 (2:1) TJ Sokol Bedřichov

Góly: 4. Dobrovolný, 30. Koudela - 2. Pavlíček

ČK: 80. Nguyen

Diváci: 100

Rozhodčí: Cirhan Miloš – Burian Vít, Müller Jiří.

Sestava FCVM: Invald - Malata Mar. (81. Palas A.), Dobrovolný, Mička, Koudela (C) (64. Winterling), Chodák (64. Nguyen), Starý, Adam (46. Malata Mir.), Chalupa, Maňhal (87. Palas S.), Šimáček

Hodnocení trenéra Libora Švece: Narazili jsme na těžkého soupeře. První půle byla z mého pohledu vyrovnaná. Klíčové bylo, že se nám podařilo brzy vyrovnat a přidat i druhý gól. Ve druhé půli byl soupeř v poli lepší a zatlačil nás do defenzívy. Vše vygradovalo nedisciplinovaností našeho hráče a následnou červenou kartou. Podařilo se nám ale neinkasovat, což je pozitivní. Škoda, že jsme nevyužili některý z brejků a nepřidali 3 gól. Výhra je pro nás velmi cenná.

V dalším utkání vyzve naše béčko venku tým Jemnicka. Hrát se bude v sobotu 28.9. od 15:30 hodin.