SLAVOJ POLNÁ 1:4 (1:3) FC Velké Meziříčí

Góly: 10. Labaran - 3.,13.,25., 53. Kokorský

Rozhodčí: Nejezchleb Miroslav – Machorek Jakub, Jahoda Jaroslav.

Diváci: 125

Sestava Polná: Duba - Diviš, Voráček (46. Zid), Labaran, Pecina, Haala (C), Vošmera (72. Chalupník), Skryja (46. Čaloud), Kazlou, Voráč (78. Fuxa), Žila (84. Šimek)

Sestava FCVM: Lancman - Chlup, Sysel (86. Šimáček), Hron (C), Svoboda (82. Malata Mar.), Císař, Kokorský, Šuta, Jonáš, Havlík (86. Halcin), Raus (79. Malata Mir.)

Záznam utkání:

Hodnocení trenéra Milana Volfa: Měli jsme fantastický nástup, když jsme z druhé šance skórovali střelou z vápna Jakubem Kokorským. Pak jsme ovšem nedokázali zastavit domácího Babu, který prošel středem hřiště a také krásnou střelou vyrovnal. Naštěstí jsme za tři minuty proměnili penaltu opět Jakubem Kokorským, když domácí zastavili ve vápně nedovoleně Adama Havlíka. Půlku poločasu snů jsme završili třetí brankou, když domácími odvrácený míč za vápnem poslal do sítě potřetí Jakub Kokorský. Do konce poločasu jsme mohli utkání rozhodnout, ale neproměnili jsme šance. Domácí se snažili hrát kombinační fotbal a vypracovali si také nebezpečné příležitosti, ale neproměňovali. Druhý poločas kluci odehráli také bravurně, když jsme se snažili více držet míč. Čtvrtou branku vstřelil kdo jiný, než Jakub Kokorský, opět krásnou střelou a výsledek jsme si již pohlídali. Touto výhrou kluci potvrdili, že se jim na venkovních hřištích daří. Podali nejlepší jarní herní výkon. Již měsíc nepoznali hořkost porážky a tuto šňůru bychom chtěli prodloužit do konce soutěže. Díky víkendovým výsledkům kluci splnili cíl a zachránili pro klub divizi. Dokázali velkou věc. Hráli celé jaro pod tlakem a proto z fotbalu nemohli mít takovou radost. Poslední dvě kola si tak mohou vychutnat bez stresu.

Už v pátek 7.6. 2024 odehrajeme poslední domácí utkání proti Havlíčkovu Brodu. Výkop utkání bude v 18:00 hodin. Přijďte nás podpořit, chceme se společně s vámi radovat z výhry.