FC Velké Meziříčí 2:1 (0:0) Tatran Ždírec nad Doubravou

Rozhodčí: Pavlas Jiří – Kolář Jaroslav, Julínek Jiří

Diváci: 228

Sestava FCVM: Lancman - Chlup, Sysel, Stropsa (73. Ochrana), Šuta (C) (90. Chalupa), Svoboda, Žalud, Jonáš, Lát (69. Císař), Hron, Havlík (69. Blažek)

Sestava Tatran: Vlček - Nekovář (78. Procházka), Ráliš, Gregovský, Vrána, Novotný J., Rosůlek, Málek, Novotný P. (C), Štědrý (73. Bílek), Najman (46. Koutný)

Sestřih gólů:

Hodnocení trenéra Martina Kasálka: Obě mužstva dobře bránila a nebyl moc prostor pro souvislejší kombinaci. Utkání mohl rozhodnout jediný gól a bylo to o trpělivosti a koncentraci. Šance na to jít do vedení jsme v prvním poločase měli, ale neproměnili je. Ve druhém poločase jsme inkasovali, takže jsme museli hru oživit a pokusit se soupeře přehrát fyzicky s ohledem na jeho náročnější program, kdy v týdnu odehrál pohárové utkání. Kluci do toho dali maximum a svým odhodláním zápas otočili, což je ta nejlepší odměna.

Další utkání sehrajeme venku proti Havlíčkovu Brodu. Duel 5. kola 4. Moravskoslezská ligy skupiny D je na programu v sobotu 31.8. od 10:15.

Úvodní foto: NovinyVM.cz