FC Velké Meziříčí 0:3 (0:0) FC SLOVAN Havlíčkův Brod

Rozhodčí: Terber Ondřej – Jahoda Jaroslav, Holub Radim

Diváci: 235

Sestava FCVM: Lancman - Chlup (63. Malata Mir.), Sysel, Hron (C), Svoboda (80. Malata Mar.), Havlík (63. Blažek), Šuta, Kokorský, Jonáš (80. Halcin), Císař, Raus

Sestava SLOVAN: Soukal - Pavlík M. (C), Pavlas (89. Chalupa), Šenk (72. Sikora), Pabousek (46. Matulka), Hloušek, Válek, Víšek (46. Cakl), Panský (87. Minařík), Peřina, Pavlík J.

Záznam utkání:

Hodnocení trenéra Milana Volfa: Na fantasticky připraveném trávníku se nám poslední domácí zápas vůbec nepovedl a potvrdil, že na jaře jsme se doma trápili. Prvních dvacet minut bylo z naší strany dobrých, drželi jsme míč, po pravé straně jsme předvedli hezké akce, ale nedokázali jsme vsítit branku díky malému důrazu ve vápně. Pak jsme přestali být trpěliví, ztráceli rychle získané míče a běhali v úmorném vedru hodně bez něj. Soupeř měl tři šance, ale zachránili nás Michal Lancman, Dan Chlup a branková konstrukce. Ve druhém poločase jsme chtěli hlavně hrát na nulu vzadu, ale předsevzetí vzalo rychle za své, když jsme inkasovali po hezké křídelní akci soupeře. Pak jsme se marně snažili překonat výbornou obranu Brodu, která na jaře inkasovala jen osmkrát. Hráli jsme pomalu, bez pohybu a snažili jsme se individuálně řešit situace, což v přehuštěném prostoru nemělo naději na úspěch. Ke konci jsme ještě dvakrát inkasovali a soupeř vyhrál zcela zaslouženě. Zápas jsem chtěl vyhrát, abychom skončili v soutěži nejhůře jedenáctí. To by byl velký úspěch, bohužel kluci již neměli po psychicky náročném jaru vůli. Soupeř chtěl prostě víc.

Poslední utkání v této sezóně odehrajeme venku 15.6. proti Břeclavi. Výkop utkání bude v 17:00 hodin.