FC Velké Meziříčí 2:2 (1:1) ČSK Uherský Brod

Branky: 10. Plichta, 51. Plichta – 19. Strachoň, 68. Leskovjan

Diváci: 150

Rozhodčí: Svoboda – Denev, Švehla

FC Velké Meziříčí: Dubec – Hron, Puža (C), Šuta, Franěk, Partl, Plichta, Sysel, Havlík, Lokvenc (65. Malata Mir.), Smejkal

ČSK Uherský Brod: Nemrava – Lorenc (C), Švrček, Strachoň (88. Chrudina), Mančík (62. Valenta), Venený (77. Obdržálek), Michalec, Šmatelka (62. Michalec), Leskovjan, Flasar, Tkladlec

Do zápasu jsme vstoupili velice aktivně a vytvořili si několik zajímavých situací, urodilo se ovšem jenom z jedné. Hostující tým poté z ojedinělé akce vyrovnal.

Ve druhém poločase se obraz hry vyrovnal, do vedení jsme šli ale opět my po druhém gólu Plichty. Hosté však dokázali následně odpovědět přesnou dalekonosnou trefou Leskovjana. Oba týmy si tak na začátek jara připsaly bod po remíze 2:2.

Sestřih utkání:

Hodnocení trenéra Jana Šimáčka: V 15. minutě to mělo být 3:0 a bylo by po zápase. Takto musím říct, že remíza je ke zbytku zápasu spravedlivá.

V dalším utkání vyzveme venku tým Blanska. Duel 19. kola MSFL se odehraje v sobotu 11.3. 2023 od 14:30.

Úvodní foto: NovinyVM.cz