Rozhodčí: Machorek Jakub – Svoboda Ladislav, Pavlas Jiří.

Diváci: 159

Sestava FCVM: Lancman - Svoboda, Žalud, Hron (C), Sysel (75. Chlup), Císař, Kokorský (57. Halcin), Šuta, Jonáš, Havlík (64. Blažek), Malata Mir. (64. Raus)

Sestava AFC: Janota - Kameš, Luňáček (75. Maršík D.), Šerý (C) (57. Popovych) , Havel, Savi, Maršík J., Pešek (75. Šmíd), Zástěra, Homola, Och

Záznam utkání:

Hodnocení trenéra Milana Volfa: Dle mého názoru se hrál celý zápas opatrně, kdy obě mužstva hrála ze zabezpečené obrany. Zhruba do třicáté minuty jsme měli šance, byli aktivní, ale opět jsme ztroskotali na nedůrazu nebo jsme nebyli tam, kde jsme měli být. Pak jsme se pomalu začali přizpůsobovat pomalé rozehrávce soupeře, vytrácel se pohyb, přibylo nepřesných přihrávek a ubylo šancí. Druhý poločas jsme měli dva slibné závary, ale netrefili jsme branku. Pak nám začaly docházet síly a paradoxně jsme mohli i prohrát, naštěstí nás v závěru zachránil výborným návratem Laďa Císař. Remíza si myslím je spravedlivá. Chtěli jsme neinkasovat, což se nám podařilo. Přidali jsme další bod, který je v naší pozici také velmi důležitý. Pro mnohé je to možná málo, ale buďme pokorní. V situaci, kdy posledních čtrnáct dní málo trénujeme vinou velkého množství zraněných, jsme prostě v závěru neměli dost sil zápas zlomit v náš prospěch.

V dalším utkání vyzveme venku tradičního soupeře z Nového Města na Moravě. Derby je na programu v sobotu 18.5. od 17:00 hodin. Přijeďte nás podpořit!

Úvodní foto: NovinyVM.cz