Góly: 67. Sedláček, 79. Šulc, 90.Müller - 30. Dobrovolný

Rozhodčí: Mayer Jan – Kosička Libor, Barák Hynek.

Diváci: 39

Sestava FCVM: Bazala - Tuček Jan, Tuček Jakub, Teplý, Nguyen, Vala (C), Starý, Maňhal, Šváb, Dobrovolný, Chromý (79. Havlíček)

Hodnocení trenéra Karla Nováčka: Opět jsme doplatili na to, co nás trápí celou sezónu. A to je střílení branek. Šance si vypracovat dokážeme, ale koncovka je žalostná. Soupeř nám udělil lekci z produktivity.

FK Blansko 1:2 (0:2) Mladší dorost

Góly: 68. Sedlák - 8. Musil, 39. Bobeiko

Rozhodčí: Barák Hynek – Mayer Jan, Kosička Libor.

Diváci: 37

Sestava FCVM: Trutna - Dostál (79. Janšta), Seifer, Havlíček, Večeřa, Musil (65. Fic), Chaloupka (65. Hladík), Kašpar (C), Nožička (79. Matuszek), Fanta (35. Bobeiko), Pospíšil

Hodnocení asistenta trenéra Denise Hotárka: Do zápasu jsme dobře vstoupili a soupeře jsme přehrávali, po poločase jsme zaslouženě vedli. Ve druhém poločase se obraz hry změnil a soupeř nás tlačil, vedení se nám ale podařilo udržet.

Dorostence čeká v neděli 16.6. poslední utkání této sezóny proti Břeclavi. Hrát se bude na Tržišti. Starší dorost, který hraje o poslední jiskřičku záchranářské naděje, bude mít výkop v 10:00 hodin a mladší ve 12:15 hodin. Přijďte naše kluky podpořit!