TJ Tatran Bohunice 6:2 (2:1) FC Velké Meziříčí

Góly: 28., 51., 52. a 58. Ševčík, 33. Kokorský (pen), 47. Doubravský - 43. Puža, 65. Blažek

Rozhodčí: Švehla Marek – Holub Radim, Pavlas Jiří.

Diváci: 150

Sestava Bohunice: Formánek - Krejčí (C), Kříž, Koreň, Souček, Kokorský (74. Džupenjuk), Kolečkář (82. Tipoas), Doubravský (74. Chládek), Ryšavý, Bednář (63. Kotoun), Ševčík (74. Williams).

Sestava FCVM: Lancman - Chlup (60. Stropsa), Puža (C), Sysel, Šuta (60. Blažek), Žalud (60. Chalupa), Jonáš, Raus (46. Ochrana), Lát, Hron, Havlík.

Sestřih gólů z utkání:

Hodnocení trenéra Martina Kasálka: První poločas jsme kombinačně odehráli slušně. Bohužel po individuálních chybách jsme pustili soupeře do dvoubrankového vedení, které se nám ještě do konce prvního poločasu podařilo korigovat. Ovšem co jsme předvedli v obranné fázi druhý poločas, je naprostý skandál a totální nezodpovědnost vůči všemu, na čem celou dobu pracujeme.

Možnost odčinit vysokou prohru a znovu si připsat vítězné body budeme mít v neděli 20.10. 2024, kdy na Tržišti vyzveme nováčka soutěže SK Fotbalová škola Třebíč. Výkop utkání bude v 10:15 hodin.