Archiv

archiv článků

V lednu 2024 vyšly tyto články:

28.1.Na úvod přípravy vysoká prohra s RosicemiFilip MužátkoPrvní přípravné utkání jsme prohráli 6:0 proti třetiligovým Rosicím.
25.1.Benfika zahájila přípravu na jarní částFilip MužátkoK prvnímu tréninku zimní přípravy vyběhlo béčko v úterý 23.1. Tým trenéra Libora Švece čeká čtveřice přípravných utkání před náročnou jarní části, ve které se Benfika bude chtít zachránit v nejvyšší krajské soutěži.
15.1.Áčko zahájilo zimní přípravuFilip MužátkoNaši fotbalisté se dnes sešli k prvnímu tréninku zimní přípravy. Trenér Milan Volf bude mít k dispozici 21 hráčů. V týmu se také objeví několik nových jmen. Na naše mužstvo čeká celkem šest přípravných duelů.
12.1.Milan Volf: V současné době nás zajímá pouze záchrana divizeFilip MužátkoI takřka po třinácti letech od svého premiérového angažmá u fotbalistů Velkého Meziříčí zde nalezl trenér Milan Volf staré známé.
3.1.Novým předsedou byl zvolen Šimáček, místopředsedou MezlíkFilip MužátkoNové vedení klubu si zvolilo předsedu a místopředsedu. V čele klubu bude nově jako předseda působit Jan Šimáček. Místopředsednické funkce se ujme Pavel Mezlík.
3.1.Milan Volf je novým trenérem prvního týmu!Filip MužátkoČekání na nového trenéra je u konce. První tým povede od začátku zimní přípravy zkušený trenér Milan Volf, který se tak na lavičku Velkého Meziříčí vrátí po necelých 13 letech.