Archiv

archiv článků

V červenci 2022 vyšly tyto články:

30.7.V MOL Cupu jdeme dál!Filip MužátkoStejně jako minulý rok postupujeme přes Havlíčkův Brod do prvního kola MOL Cupu. Tentokrát se však výhra nerodila tak lehce. Hrál se hodně bojovný fotbal, chvilkami se na hřišti dost jiskřilo. Nicméně náš tým si dokázal s divizním týmem poradit a po gólech Vašíčka, Puži a Plichty vyhrál 3:2. V dalším kole poháru vyzveme brněnský Start.
28.7.Novou sezónu začínáme předkolem MOL CupuFilip MužátkoStejně jako minulý rok v prvním ostrém utkání sezóny vyzveme divizní Havlíčkův Brod. Předkolo domácího poháru se odehraje v pátek 29.7. od 18:00 na stadionu soupeře.
26.7.Áčko má za sebou tři přípravné zápasyFilip MužátkoNáš první tým má za sebou tři přípravné zápasy a již tento pátek na nás čeká start soutěžní sezóny 2022/2023 v podobě pohárového duelu s divizním Havlíčkovým Brodem. Jaké sestavy do přípravných duelů vyběhly a jak uplynulá přípravná utkání hodnotí trenér Jan Šimáček si můžete přečíst níže.
13.7.Áčko zahájilo v pondělí letní přípravuFilip MužátkoK prvnímu tréninku letní přípravy na novou sezónu se v pondělí sešli svěřenci trenéra Jana Šimáčka. Kádr se oproti minulé sezóně značně změnil. Do kolonky odchodů se přidalo hned osm jmen. Na testy do klubu přichází 5 nových hráčů. Mužstvo také čekají tři přípravné zápasy proti Jihlavě B, Zbrojovce Brno B a Staré Říši.
13.7.Benfika se již také připravuje na novou sezónuFilip MužátkoDen před áčkem zahájilo přípravu také naše béčko. I v kádru béčka došlo k řadě změn. Trenér Libor Švec bude hledat ideální kostru nového týmu, který je z velké části složen z mladých hráčů kolem dvaceti let.
5.7.Hodnocení sezóny: ÁčkoFilip MužátkoSedmou sezónu mají za sebou naši fotbalisté v třetí nejvyšší soutěži. Jak sezóna 2021/2022 probíhala hodnotí v rozhovoru hlavní trenér prvního týmu Jan Šimáček.
3.7.Hodnocení sezóny: BéčkoFilip MužátkoNa solidním 5.místě se v sezóně 2021/2022 umístila naše rezerva v nejvyšší krajské soutěži. Na otázky odpovídá hlavní trenér týmu Libor Švec.
1.7.Hodnocení sezóny: DorostFilip MužátkoNejvětší rozdíl v porovnání s podzimem udělal z našich mančaftů na jaře tým dorostu. V podzimní části dorostenci získali pouze 10 bodů. V jarní části se tým herně zvedl a posbíral 25 bodů. V celkovém součtu dorost skončil na 5. místě KP se ziskem 35 bodů. Na otázky odpovídá hlavní trenér Karel Nováček.