Archiv

archiv článků

Vypisuji posledních 30 článků.

4.5.Sezóna 2020/2021 je předčasně ukončenaFilip MužátkoVýkonný výbor Fotbalové asociace ČR kvůli pandemii koronaviru rozhodl o ukončení amatérských soutěží od třetí ligy níže včetně mládežnických soutěží. Toto rozhodnutí se tedy vztahuje na všechny naše týmy.
20.4.Theodor Gebre Selassie: Do Velkého Meziříčí se vždycky rád vracím Filip MužátkoDevět let už působí ve Werderu Brémy odchovanec našeho klubu Theo Gebre Selassie. V rozhovoru pro klubový web se Theo rozpovídal nejen o jeho začátcích ve velkomeziříčském dresu.
3.4.Aktuální informace k restartu MSFLFilip MužátkoNa úterním zasedání všech 18 klubů MSFL se kluby dohodly na tzv. "inkubační době". Toto období je stanoveno na 21 dní. Mistrovské zápasy musí začít 22.5., aby se dohrálo více než 50% utkání a ukončení ročníku bylo do 30.6.2021. Kluby třetí ligy se zároveň usnesly, že začít s přípravou je třeba nejpozději do 3.května, jinak nebude možné soutěž dokončit.
2.4.Tréninková výzva s McDonald´s Cupem!Filip MužátkoZapojte své mladé fotbalisty či fotbalistky do tréninkové výzvy McDonald´s Cup a soutěžte o skvělé ceny. Třeba právě váš fotbalista či fotbalistka doprovodí kapitána české reprezentace přímo na hřiště!
1.4.Konec fotbalu na Tržišti, na hřišti se budou opět prodávat zvířata!Filip MužátkoV důsledku současných poměrů se klub rozhodl vrátit našemu stadiónu jeho původní využití.
26.3.Trenér Jan Šimáček k aktuálním tématůmFilip MužátkoTrenér prvního týmu Jan Šimáček se vyjádřil k individuálnímu tréninku jeho hráčů nebo také k tomu, jak vidí dohrání letošní sezóny v MSFL.
21.3.Individuální trénink mládeže FC VMFilip MužátkoV této době chybí fotbal nám všem. Nejvíce však strádají mladí hráči, kteří se potřebují co nejvíce zdokonalovat společně se svými kamarády na hřišti. Klukům v současné době nezbývá jiná možnost než individuální trénink. Podívejte se, jak to mladíkům jde a věřme, že tato situace se brzy obrátí k lepšímu!
9.3.Zapoj se do Mistrovství ČR v individuálním tréninku!Filip MužátkoZůstaň ve hře. Trénuj doma! A zapoj se s Fotbalovou asociací do Mistrovství České republiky v individuálním tréninku na trenujdoma.fotbal.cz, jehož patronem je záložník české reprezentace a anglického West Hamu Tomáš Souček.
4.3.FAČR k aktuální situaciFilip MužátkoShrnutí aktuální situace týkající se restartu soutěží Fotbalové asociace České republiky + nová opatření v této věci:
2.3.Lucie Bendová: Přeřazením do A-týmu Slavie se mi splnil malý senFilip MužátkoLucie Bendová je odchovankyní velkomeziříčského fotbalu, která nastupuje za pražskou Slavii a také za dívčí reprezentaci do sedmnácti let.
25.2.Jan Reichardt: bývalý hráč našeho klubu a také trenér Slavie PrahaFilip MužátkoDůležitou osobou v dnešní Slavii je hlavní trenér Jindřich Trpišovský. Věděli jste však, že ve 30. a 40. letech minulého století trénoval Slavii Praha bývalý hráč našeho klubu - Jan Reichardt?
24.2.Dotazník pro Sportoviště VM Filip MužátkoOrganizace Sportoviště VM prosí o vyplnění krátkého dotazníku. Vaše odpovědi mohou pomoci s rozvojem městských sportovišť ve Velkém Meziříčí.
20.2.Vyhlášení výsledků ankety Sportovec města 2019Filip MužátkoProběhlo vyhlášení výsledků tradiční ankety Sportovce města za rok 2019. Náš klub měl v anketě bohaté zastoupení. Všem naším vyhlášeným týmům, hráčům a trenérům gratulujeme a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů v budoucnu!
17.2.Kolář: Doufám, že se ještě do profi fotbalu vrátímFilip MužátkoDva roky už působí v našem klubu gólman Marek Kolář. Bývalý mládežnický reprezentant se rozpovídal o své dosavadní kariéře, o svých sportovních ambicích či o současné situaci ve fotbale.
12.2.Vyhlášení Sportovce města za rok 2019Filip MužátkoTradiční zveřejnění vítězů ankety Sportovec města Velké Meziříčí za rok 2019 proběhne neobvyklým způsobem. V pátek 19. února od 18 hodin mohou diváci sledovat video s vyhlášením výsledků ankety. Mezi nominovanými jsou hráči, týmy a trenéři našeho klubu. Držte jim palce!
6.2.David Komínek k zimní přípravěFilip MužátkoKapitán týmu a defenzivní univerzál David Komínek, který za naše mužstvo zatím odehrál 80 zápasů a vstřelil 7 gólů, odpověděl na otázky týkající se zimní přípravy a také na to, jak vidí dohrání letošní sezóny MSFL.
20.1.Rozhovor s novou posilou Jakubem Vašíčkem Filip MužátkoPrvní zimní posilou našeho klubu se stal dvaadvacetiletý obránce Jakub Vašíček, který k nám přestoupil z SFK Nové Město na Moravě. Jakub v Moravskoslezské fotbalové lize zatím odehrál 36 zápasů. Ať se ti u nás daří, Kubo! ​
14.1.Přípravná utkání mužů Filip MužátkoKompletní rozpis přípravných utkání áčka a béčka v zimní přípravě.
11.1.Áčko zahájilo zimní přípravuFilip MužátkoHráči prvního týmu zahájili individuální formou tréninku přípravu na náročnou jarní část sezóny MSFL.
5.1.Trenér Šimáček před startem zimní přípravyFilip MužátkoV pondělí 11.1. zahájí naši fotbalisté přípravu na jarní část sezóny MSFL. Trenér Jan Šimáček nastínil, jaký tréninkový program čeká mužstvo nebo jaké jsou změny v kádru prvního týmu.
20.12.Veselé Vánoce!Filip MužátkoFC Velké Meziříčí děkuje svým příznivcům za podporu a všem fanouškům našeho fotbalu přeje veselé Vánoce plné pohody, štěstí a radosti!
27.11.Hodnocení podzimní části sezóny: Mladší přípravkaFilip MužátkoHodnocení podzimního působení kluků z mladší přípravky si připravili trenéři Zdeněk Veselý a Roman Invald.
23.11.Hodnocení podzimní části sezóny: Starší přípravkaFilip MužátkoPodzimní část sezóny starší přípravky zhodnotili trenéři týmu Robin Kašpar a Dušan Smejkal.
18.11.Hodnocení podzimní části sezóny: Mladší žáciFilip MužátkoPodzimní působení svých svěřenců zhodnotil trenér Jan Šimáček.
13.11.Hodnocení podzimní části sezóny: Starší žáciFilip MužátkoPodzimní působení starších žáků v Krajském přeboru Vysočiny zhodnotil trenér týmu Pavel Mezlík.
9.11.Hodnocení podzimní části sezóny: DorostFilip MužátkoPro velkomeziříčské dorostence začala sezóna 2020/2021 se spoustou novinek. Šlo především o účast v nové soutěži, a to krajském přeboru Vysočiny jednotného dorostu a dále o nové trenéry. Hodnocení podzimu si připravil hlavní trenér týmu Karel Nováček.
4.11.Hodnocení podzimní části sezóny: BéčkoFilip MužátkoNaše béčko se v nejvyšší krajské soutěži umístilo na 4. místě se ziskem 17 bodů a s bilancí 5 výher, 2 remíz a 3 proher. Přečtěte si, jak hodnotí nedohranou podzimní část sezóny hlavní trenér mužstva Libor Švec.
29.10.Hodnocení podzimní části sezóny: ÁčkoFilip MužátkoNaše áčko se umístilo na 12. místě tabulky se ziskem 13 bodů, s bilancí 4 výher, 1 remízy a 6 proher, skóre týmu je 16:23. Tým stihl odehrát 11 zápasů. Přečtěte si, jak uplynulou část sezóny hodnotí hlavní trenér Jan Šimáček.
27.10.Výkonný výbor FAČR přerušil soutěžní ročník až do konce roku 2020Filip MužátkoVýkonný výbor FAČR se dnes rozhodl přerušit všechny soutěže od úrovně třetí ligy a níž. Z pohledu našeho klubu se toto rozhodnutí týká všech celků. Nejbližší mistrovské zápasy tedy naše týmy čekají až v příštím roce.
22.10.Podzimní část sezóny MSFL byla ukončenaFilip MužátkoV podzimní části sezóny se tedy odehrálo pouze jedenáct kol, zbývající zápasy budou muset naši fotbalisté odehrát v jarní části sezóny MSFL.