Počet diváků: 164 Rozhodčí: Macrineanu Jiří – Žurovec David, Kostelník Tomáš.

Od úvodu zápasu na trávníku dominoval domácí tým Hlučína. Hned ve třetí minutě se domácí dostali po standardní situaci do obrovské šance, velice nebezpečná hlavička však pouze orazítkovala břevno. V 7. minutě se do šance dostali také naši fotbalisté, po krásném centru Pavlíka se dostal do zakončení Partl, ve velice slibné situaci však míč špatně trefil a byl z toho odkop od brány domácího brankáře Kolenka. Ve 14. minutě se do zakončení na hranici vápna dostal Kraut, jeho střela však rozezněla pouze tyč. Ve 39. minutě se po dlouhém autu Partla dostal do šance Mirek Malata, z blízkosti a z poměrné velkého úhlu domácího brankaře nepřekonal. Ve druhém poločase domácí tým Hlučína diktoval tempo hry a v 65. minutě za jejich snahu přišla odměna, když se domácí Padych uvolnil v pokutovém území hostů, efektivní patičkou vysunul nabíhajícího Wolfa, který předložil míč Krautovi a ten pohotově překonal brankáře Koláře. Ve zbývajících minutách utkání si domácí Hlučín vedení pohlídal a náš tým tak odjížděl z Hlučína s prázdnou po prohře 1:0.

Hodnocení trenéra Jana Šimáčka: Dnes jsme odehráli zatím náš nejhorší zápas, domácí šli za vítězstvím od prvních minut a od nás to bylo čekání na porážku. Domácí ale moc jasných šancí neměli, bohužel jim vyšla jedna akce, kde jsme nepokryli prostor kolem penalty a bylo zle. Nám se dařilo jen bránit a do útoku jsme byli dá se říct nulový, až na velkou šanci Partla zkraje prvního poločasu a pár závarů z dlouhých autů. Pokud chceme dovážet body z venku, tak musíme určitě víc zabrat, s dnešní útočnou aktivitou toho moc nedovezeme. Hlavy nahoru a jdeme dál.

Příští zápas odehraje áčko ve středu 9.9. venku proti Petřkovicím, začátek utkání je v 17:00.