FC Velké Meziříčí 1:1 (0:1) TJ Sokol Lanžhot

Rozhodčí: Šustr Patrik – Bodeček Adam, Pavlas Jiří.

Diváci: 113

Sestava FCVM: Lancman - Chlup, Puža (C), Sysel, Šuta, Žalud, Jonáš (72. Císař), Raus (72. Ochrana), Lát (90. Blažek), Hron, Havlík

Sestava Lanžhot: Odráška - Mihál, Milota, Klimovič, Ravas, Šenk (C), Wallner (82. Kollár), Kudláč (62. Pidruchnyi), Balážik, Tomeška, Čulen

Hodnocení trenéra Martina Kasálka: Do utkání jsme vstoupili dobře a připravili jsme si dvě, tři slibné šance. Následně jsme si nepohlídali rozehrávku a soupeř šel do vedení. To nás rozhodilo a až do konce prvního poločasu to byl jeden velký chaos. O přestávce jsme si k tomu něco řekli a druhý poločas byl o dobývání a tlaku na soupeřovu bránu. Kluci to dobře odpracovali, ale z našich stoprocentních šancí jsme využili pouze jednu, což na výhru nestačilo.

V dalším kole se utkáme venku s týmem Bohunic. Hrát se bude v sobotu 12.10. od 10:15 hodin.

Úvodní foto: NovinyVM.cz