Rozhodčí: Vymazal René – Slováček Adam, Zapletal Jan.

Diváci: 210

Sestava Tasovic: Klimek - Železný, Hrazdílek (C), Vocílka (63. Navrátil), Šuba (76. Ryška), Lapeš, Štancl, Moravec, Špalek (46. Dikovský), Čížek, Vašina

Sestava FCVM: Lancman - Chlup, Puža (C) (76. Blažek), Sysel, Stropsa, Svoboda, Žalud, Jonáš, Raus (58. Císař), Ochrana (58. Lát), Hron

Záznam utkání:

Hodnocení trenéra Martina Kasálka: První poločas jsme odehráli velice slušně a dařila se nám kombinace. Dostali jsme se do dobrých příležitostí a měli jsme výhodu pokutového kopu. Nic z toho jsme však nevyužili. Ve druhé půli už jsme se do kvalitní rozehrávky tolik nedostávali a byl to spíše boj o střed hřiště. I tak byly další šance, ale ke vstřelení gólu nevedly. Každopádně je to náš první bod z venku a podařilo se nám udržet čisté konto, což je dobré. Jen nás mohou mrzet nevyužité šance.

Další utkání sehrajeme venku proti Břeclavi. Hrát se bude ve středu 2.10. od 16:30 hodin.