Archiv

archiv článků

V červnu 2024 vyšly tyto články:

3.6.Dvě kola před koncem jsme zachráněni Filip MužátkoDivizi budeme hrát i v další sezóně. Díky výhře 4:1 v Polné, pod kterou se čtyřmi góly podepsal Jakub Kokorský a díky dalším víkendovým výsledkům jsme dvě kola před koncem soutěže definitivně zachráněni.
3.6.Dorostenecké týmy s béčkem Líšně bez bodů Filip MužátkoStarší ani mladší dorostenci ve 28. kole dorostenecké divize nedokázali proti béčku Líšně bodovat. V zápase staršího dorostu se bohužel nepěkně zranil Viktor Prokop. Všichni mu přejeme brzké uzdravení!
3.6.Béčko utrpělo debakl v Rapoticích Filip MužátkoFestival neproměněných šancí. Tak by se dalo charakterizovat z pohledu béčka venkovní utkání 26. kola KP Vysočiny v Rapoticích. Domácí našemu týmu dali lekci z produktivity a došli si pro výhru 5:0.
4.6.Pozvánka na páteční zápas proti Havlíčkovu BroduFilip MužátkoFC Velké Meziříčí zve všechny své příznivce na poslední domácí zápas v této sezóně, který odehrajeme v pátek 7.6. proti Havlíčkovu Brodu. Výkop utkání bude v 18:00 hodin.
10.6.Na Havlíčkův Brod jsme nestačiliFilip MužátkoV posledním domácím utkání sezóny jsme bohužel nestačili na tým Havlíčkova Brodu a prohráli jsme s ním 0:3.
10.6.Béčko bez bodů s Pacovem Filip MužátkoAni béčko se nerozloučilo na domácí půdě vítězstvím. Ve vyrovnaném utkání prohrálo s Pacovem 0:2.
11.6.Starší dorost v Blansku prohrál, mladší si připsal výhruFilip MužátkoDorostenci zajížděli na poslední venkovní utkání sezóny do Blanska. Starší bohužel nedokázal udržet poločasové vedení a prohrál 1:3. Mladší dorost vyhrál 2:1.
11.6.Republikové finále starších žákyň na Tržišti Filip MužátkoV sobotu 15.6. se na našem stadionu uskuteční Republikové finále starších žákyň.
17.6.V posledním utkání sezóny prohraFilip MužátkoNa poslední utkání sezóny 2023/24 jsme zajížděli do Břeclavi, která ještě stále bojovala o záchranu v Divizi D. Do vedení jsme jako první šli my ve 47. minutě z kopačky Rause, domácí tým ale dokázal stav otočit na konečných 2:1.
17.6.Trenér Milan Volf skončil na lavičce prvního týmuFilip MužátkoSpolečná cesta našeho klubu a trenéra Milana Volfa je u konce. Vedení klubu přijalo žádost trenéra Volfa na ukončení spolupráce. Trenérovi Volfovi děkujeme za splnění cíle v podobě záchrany divizní příslušnosti a přejeme mu hodně štěstí nejen ve fotbalovém životě!
17.6.Béčko proti FŠ Třebíč utrpělo vysoký debakl Filip MužátkoNa poslední utkání v sezóně zajíždělo béčko na půdu už jistého mistra KP Vysočiny - SK FŠ Třebíč. V prvním poločase dokázal náš tým s favoritem držet krok. Ve druhém poločase ale domácí pořádně zabrali a došli si pro pohodlné vysoké vítězství 8:0.
18.6.Dorostenci se s divizí rozloučili vítězněFilip MužátkoV posledním utkání dorostenecké divize se starší i mladší dorostenci rozloučili se sezónou vítězně. Nic to však nemění na tom, že starší dorost divizní soutěž bohužel neudržel a v další sezóně tak bude náš dorost nastupovat v KP Vysočiny.
19.6.Hodnocení sezóny: Muži AFilip MužátkoCíl v podobě záchrany divizní příslušnosti byl splněn. Jaká k němu vedla cesta v rozhovoru poodhaluje dnes už bývalý trenér prvního týmu Milan Volf. Rozhovor je doplněn o základní týmové a hráčské statistiky.
21.6.O víkendu hostí Tržiště turnaj Třebíč Open pro U11Filip MužátkoTento víkend bude patřit Třebíč Open, jednomu z největších mládežnických turnajů v ČR , pořádaný pro jednotlivé kategorie od U7 až po U13