archiv článků

V květnu 2022 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.5.Frýdek-Místek byl nad naše síly Filip MužátkoDuel 26. kola MSFL začal lépe pro domácí, kteří v 19. minutě šli do vedení po gólu Konečného. Vstup do druhého poločasu našemu týmu vůbec nevyšel, domácí naopak udeřili ve 46. minutě podruhé. Ve hře už žádný další gól nepadl. Naši fotbalisté tak po prohraném utkání klesli v tabulce MSFL na 12. místo.
1.5.Benfika nepořídila v ChotěbořiFilip MužátkoTřetí vítězství v řadě nepřišlo. Benfika v utkání 20. kola KP Vysočiny nestačila na Chotěboř, když s ní po nepovedeném výkonu prohrála 3:0.
2.5.Výsledky týmů FCVMFilip MužátkoZ mužských týmů se podařilo vyhrát pouze céčku. Dorost pokračuje v jarní jízdě, když si poradil se smíšeným týmem HFK Třebíč/Náměšť. Starší a mladší žáci si s chutí zastříleli proti Humpolci.
6.5.V neděli vyzveme na Tržišti KroměřížFilip MužátkoV neděli 8.5. čeká na naše fotbalisty utkání 27. kola MSFL proti Kroměříží. Domácí zápas s aspirantem na postup do druhé ligy má výkop v 10:15.
6.5.Víkendový program našich mužstevFilip MužátkoV sobotu se představí na domácí půdě pouze céčko, které vyzve v Oslavici tým Vlachovic. Mládežnické týmy hrají své zápasy venku. V nedělí čeká domácí utkání na áčko a béčko.
7.5.77 let od Velkomeziříčské tragédieFilip MužátkoV těchto dnech si připomínáme smutné výročí 77 let od Velkomeziříčské tragédie, při které byli chladnokrevně zavražděni obyvatelé našeho města. Mezi zavražděnými byli i členové našeho klubu. Čest jejich památce!
9.5.Výsledky týmů FCVM Filip MužátkoPodívejte se, jak se dařilo našim týmům ve víkendových zápasech.
9.5.Áčko v pohledném utkání porazilo KroměřížRedakceV zápase 27. kola MSFL se hrál na Tržišti velmi svižný a pohledný fotbal z obou stran. Do vedení šli už ve druhé minutě hosté, náš tým to však nepoložilo a do konce poločasu jsme dokázali stav utkání otočit. Ve druhém poločase jsme přidali ještě třetí gól a konečný stav utkání tak byl 3:1
9.5.Benfika rozhodla o výhře v poslední minutěFilip MužátkoNapínavou podívanou nabídl domácí zápas 21. kola KP Vysočiny. Béčko šlo jako první do vedení ve 47. minutě z kopačky Mirka Malaty. V 80. minutě viděl Sysel za svůj zákrok červenou kartu a hosté z následného přímého kopu vyrovnali. Naši hráči však nic nezabalili a v 90. minutě z penaltového puntíku rozhodl o výhře 2:1 svojí druhou brankou v zápase útočník Mirek Malata.
12.5.V pátek večer hrajeme v HlučíněFilip MužátkoPo vydařeném utkání proti Kroměříží zajíždí v pátek 13.5. náš tým na půdu Hlučína. Zápas 28. kola MSFL má výkop v 19:00.
13.5.Víkendový program našich mužstev Filip MužátkoÁčko hraje svoje utkání už dnes večer v Hlučíně. Na Tržišti se představí v neděli dorost proti Světlé nad Sázavou. Béčko hraje venku proti Speřicím.
14.5.Áčko si z Hlučína odvezlo sedmigólový debaklFilip MužátkoNáš tým na utkání v Hlučíně nebude v dobrém vzpomínat. Už od 8. minuty domácí mužstvo vedlo 2:0. Do konce poločasu ještě Hlučín přidal jeden gól. Ve druhém poločase domácí gólové hody pokračovaly a zastavily se až na čísle sedm. Naši fotbalisté také měli určité náznaky šancí, žádná se však neuchytila a Hlučín si tak připsal zasloužené vítězství 7:0.
16.5.Výsledky týmů FCVM Filip MužátkoPodívejte se, jak se výsledkově dařilo našim týmům v posledních zápasech.
17.5.Benfika na lídra ze Speřic nevyzrála Filip MužátkoNa půdu prvních Speřic zajížděla naše rezerva v rámci 22. kola KP Vysočiny. Proti aspirantovi na postup do divize neodehrála špatné utkání, domácí tým však byl lepší v koncovce a po hattricku kanonýra Svobody vyhrál 3:0.
18.5.Hledáme trenéry pro mládežnické týmy!Filip MužátkoMáte rádi fotbal a láká vás práce s mládeží? Tak zpozorněte! Do našeho klubu sháníme trenéry pro mládežnické kategorie. Můžeme vám nabídnout načerpání nových zkušeností (praxi), samozřejmostí je finanční ohodnocení a také klubové oblečení. Nabízíme také možnost dalšího trenérského růstu.
20.5.V neděli hrajeme v UničověFilip MužátkoMinulý týden proti Hlučínu to výsledkově našemu týmu nevyšlo. V neděli 22.5. od 10:15 v Uničově nás však čeká nový zápas, ve kterém budou chtít naši hráči odčinit poslední výsledek a dovézt z venkovního utkání bodový zisk.
20.5.Béčko hraje v sobotu doma s HFK TřebíčFilip MužátkoNa béčko čeká v sobotu tradiční derby s HFK Třebíč, která bojuje o přežití v krajské nejvyšší soutěži. Zápas se odehraje na Tržišti od 14:00. Přijďte naše kluky podpořit!
20.5.Víkendový program našich mužstev Filip MužátkoV sobotu se na Tržišti představí mladší a starší žáci proti Bedřichovu. Odpoledne pak hraje béčko derby s Třebíčí. Dorost hraje venku. V neděli hraje áčko venku s Uničovem. Céčko hraje v Oslavici zápas o první místo proti Rudolci.
22.5.Áčko otočilo utkání proti UničovuFilip MužátkoPět minut hry stačilo našemu týmu, aby ve druhém poločase otočil výsledek zápasu z 1:0 na 1:3.
22.5.Béčko prohrálo derby s TřebíčíFilip MužátkoNaše rezerva v utkání 23. kola KP Vysočiny hostila poslední HFK Třebíč. Ve vyrovnaném zápase byli šťastnější hosté, kteří po standardní situaci v 75. minutě vsítili jediný gól utkání a rozhodli tak o své výhře.