Archiv

archiv článků

V listopadu 2023 vyšly tyto články:

29.11.Hodnocení podzimní části sezóny: Mladší přípravkaFilip MužátkoTradiční hodnocení uplynulé podzimní části začínáme u kategorie mladší přípravky. Ta nastupuje ve dvou soutěžích, konkrétně v KP Vysočiny a v OP Žďár nad Sázavou.
22.11.Dorostenci proti Rosicím neúspěšní Filip MužátkoPodzimní část zakončili naši starší a mladší dorostenci dvěma prohrami proti Rosicím.
14.11.Starší dorost bez bodů, mladší remizovali Filip MužátkoDorostenci v 15. kole divize zajížděli do Břeclavi. Starší potřebovali nutně uspět, aby se bodově dotáhli na zbytek týmů na chvostu tabulky. Bohužel, tříbodový zisk nepřišel. Mladší dorost po výhře v minulém kole dokázal opět bodovat po remíze 2:2.
14.11.S podzimem jsme se rozloučili vítězně!Filip MužátkoVelmi důležitou výhru jsme si připsali v posledním duelu podzimu proti Břeclavi. Po bojovném výkonu celého týmu vstřelil jediný gól utkání Mirek Malata. Výhrou se tak rozloučil s týmem a fanoušky trenér Jan Šimáček, který dopředu avizoval, že se jedná o jeho poslední utkání na lavičce prvního týmu.
10.11.Starší přípravka na republikové finále PLANEO CUP nepostoupila Filip MužátkoStarší přípravce U11 se bohužel nepovedlo navázat na dvě úspěšná předkola a v kvalifikaci o velké republikové finále PLANEO CUP skončila na 6. místě z 8 zúčastněných týmů.
7.11.V Havlíčkově Brodě výhra! Filip MužátkoFotbalisté Velkého Meziříčí chytají na konci podzimu lepší formu. Ve 14. kole divize D si dojeli pro tři velmi cenné body do Havlíčkova Brodu, kde vyhráli 2:1. Slovan přesto zůstal v horní polovině tabulky, když mu patří pátá pozice, Velké Meziříčí se vyhrabalo z posledního šestnáctého místa na patnáctou příčku. Poslední je nově Stará Říše.
6.11.Mladší dorostenci poprvé vyhráli, starší bez bodůFilip MužátkoMladší dorostenci se v sobotu mohli radovat z první výhry v sezóně, když porazili doma Blansko 1:0. Výhrou se tak odlepili z poslední příčky divizní tabulky. Starší dorostenci bohužel počin mladších nedokázali napodobit a po napínavém zápase prohráli 5:3.
6.11.Béčko přišlo o výhru v závěruFilip MužátkoAni v posledním utkání podzimní části si béčko nepřipsalo vítězství. Tentokrát k němu bylo velice blízko. Vše bohužel zhatil vyrovnávající gól Pacova v 88. minutě.