Archiv

archiv článků

V únoru 2021 vyšly tyto články:

25.2.Jan Reichardt: bývalý hráč našeho klubu a také trenér Slavie PrahaFilip MužátkoDůležitou osobou v dnešní Slavii je hlavní trenér Jindřich Trpišovský. Věděli jste však, že ve 30. a 40. letech minulého století trénoval Slavii Praha bývalý hráč našeho klubu - Jan Reichardt?
24.2.Dotazník pro Sportoviště VM Filip MužátkoOrganizace Sportoviště VM prosí o vyplnění krátkého dotazníku. Vaše odpovědi mohou pomoci s rozvojem městských sportovišť ve Velkém Meziříčí.
20.2.Vyhlášení výsledků ankety Sportovec města 2019Filip MužátkoProběhlo vyhlášení výsledků tradiční ankety Sportovce města za rok 2019. Náš klub měl v anketě bohaté zastoupení. Všem naším vyhlášeným týmům, hráčům a trenérům gratulujeme a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů v budoucnu!
17.2.Kolář: Doufám, že se ještě do profi fotbalu vrátímFilip MužátkoDva roky už působí v našem klubu gólman Marek Kolář. Bývalý mládežnický reprezentant se rozpovídal o své dosavadní kariéře, o svých sportovních ambicích či o současné situaci ve fotbale.
12.2.Vyhlášení Sportovce města za rok 2019Filip MužátkoTradiční zveřejnění vítězů ankety Sportovec města Velké Meziříčí za rok 2019 proběhne neobvyklým způsobem. V pátek 19. února od 18 hodin mohou diváci sledovat video s vyhlášením výsledků ankety. Mezi nominovanými jsou hráči, týmy a trenéři našeho klubu. Držte jim palce!
6.2.David Komínek k zimní přípravěFilip MužátkoKapitán týmu a defenzivní univerzál David Komínek, který za naše mužstvo zatím odehrál 80 zápasů a vstřelil 7 gólů, odpověděl na otázky týkající se zimní přípravy a také na to, jak vidí dohrání letošní sezóny MSFL.