Archiv

archiv článků

V červnu 2023 vyšly tyto články:

29.6.Hodnocení sezóny: DorostFilip MužátkoVelmi úspěšnou sezónu má za sebou náš dorost, který obsadil první příčku v KP Vysočiny a vybojoval tak postup do divize. Je taky jisté, že od nové sezóny se naši dorostenci opět rozdělí na mladší a starší. Na otázky odpovídá trenér Karel Nováček.
26.6.Hodnocení sezóny: BenfikaFilip MužátkoNaše rezerva skončila v nejvyšší krajské soutěži na 11. místě se ziskem 24 bodů. Uplynulou sezónu hodnotí hlavní trenér týmu Libor Švec.
22.6.Hodnocení sezóny: ÁčkoFilip MužátkoPředevším ztráta spousty slušně rozehraných duelů byla hlavní příčinou toho, proč se fotbalisté Meziříčí loučí se třetí ligou.
19.6.Po osmi letech sestupujeme do Divize DFilip MužátkoŽádný zázrak se nestal, MSFL se v následující sezóně ve Velkém Meziříčí hrát nebude.
14.6.Pozor, zápas s Frýdkem-Místkem je přeložen na sobotu 17.6! Filip MužátkoVelmi důležité utkání áčka proti Frýdku-Místku se odehraje místo pátečního termínu v SOBOTU 17.6. od 17:30 na Tržisti!!!
14.6.V sobotu všichni v červeném! Filip MužátkoVelký zápas si žádá jednotné sladění všech našich fanoušků. Přijďte podpořit náš tým v červeném tričku, dresu nebo košili. Potřebujeme vás na stadionu, výkop utkání bude v 17:30.
12.6.V Hranicích hrůzostrašný výsledekFilip MužátkoVe 32. kole MSFL jsme schytali pořádný výprask na půdě Hranic. Před posledním kolem MSFL je jasné, že musíme doma porazit Frýdek-Místek a doufat, že Vrchovina a Frýdlant nevyhrají. Naděje umírá poslední.
12.6.Benfika zakončila sezónu prohrouFilip MužátkoPoslední utkání sehrálo naše béčko venku proti Slavoji Polná. V zápase byl po celou dobu lepší domácí tým a zaslouženě si došel pro vítězství. Béčko zakončilo sezónu na 11. místě se ziskem 24 bodů.
12.6.Dorost je mistrem KP Vysočiny!!!Filip MužátkoPoslední krok naši dorostenci zvládli. V tradičním derby proti Vrchovině neponechali nic náhodě. Soupeře rozstříleli hned šesti góly a stali se tak zaslouženými mistry KP Vysočiny!
9.6.Zápas v Hranicích výrazně napoví Filip MužátkoV sobotu k večeru nás čeká další záchranářská bitva, která výrazně zamíchá kartami před posledním kolem MSFL. Do Hranic rozhodně pojedeme pro vítězství. Držte nám palce!
6.6.Předpřípravka odehrála další ze svých přátelských turnajůFilip MužátkoV pátek 26. května se na fotbalovém hřišti ve Velkém Meziříčí uskutečnil přátelský turnaj fotbalových předpřípravek. K tradičním soupeřům z Budišova a Měřína tentokrát přibyl i tým Oslavice.
6.6.Theodor Gebre Selassie ukončil kariéruFilip MužátkoSvojí profesionální kariéru ukončil náš odchovanec Theodor Gebre Selassie. Chceme ti moc poděkovat za všechny zážitky, které jsi nám během tvé obdivuhodné kariéry připravil. Užij si co nejvíce svůj fotbalový důchodek, Theo!
5.6.Benfika doma nebodovala Filip MužátkoBenfika poslední domácí zápas letošní sezóny bodově nezvládla. Žirovnice si z našeho hřiště odvezla tři body za výhru 0:1.
5.6.Dorost vycvičil HFK a je krůček od prvenství v soutěžiFilip MužátkoVe venkovním utkání 25. kola KP Vysočiny si náš dorost bez problému poradil s HFK Třebíč v poměru 0:4. Před posledním kolem jsou naši dorostenci první o dva body před druhým Ždírcem nad Doubravou.
4.6.Infarktový závěr nás stál tři body Filip MužátkoVynikající atmosféra, spousta vyhrocených okamžiků a vyrovnávací trefa v poslední možné chvíli. Takové bylo páteční třetiligové derby mezi fotbalisty Velkého Meziříčí a Vrchoviny.