Archiv

archiv článků

V červenci 2020 vyšly tyto články:

28.7.V prvním kole MOL Cupu proti SK Tatran Ždírec nad DoubravouFilip MužátkoUtkání prvního kola domácího poháru se odehraje ve středu 26.8. na stadionu ve Ždírci nad Doubravou, výkop je v 17:30.
27.7.Béčko porazilo Měřín 1:0 Filip MužátkoDo druhého přípravného utkání nastoupilo béčko proti sousednímu Měřínu, který je účastníkem I.A třídy a také klubem, ve kterém hraje spousta hráčů, kteří dříve působili ve Velkém Meziříčí.
25.7.Áčko si poradilo s juniorkou JihlavyFilip MužátkoVe čtvrtém přípravném utkání áčko čelilo svému budoucímu soupeři v MSFL - FC Vysočina Jihlava B.
22.7.Ve třetím přátelském utkání áčko vyhrálo 3:1Filip MužátkoDnes sehrálo naše áčko třetí přípravné utkání na hřišti v Borech proti FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou.
20.7.Áčko porazilo Bystřici nad Pernštejnem 3:0Filip MužátkoV druhém přípravném utkání naše áčko nastoupilo proti divizní Bystřici nad Pernštejnem.
17.7.Béčko na úvod přípravy zdolalo Budišov 4:0Filip MužátkoJiž tradičně v prvním letním přípravném utkání se setkala naše rezerva s týmem Budišova, který působí v I.A třídě.
11.7.Áčko v prvním přípravném utkání vyhrálo 3:2 nad Velkou BítešíFilip MužátkoV deštivém počasí dnes sehráli svěřenci Jana Šimáčka první přípravné utkání na novou sezónu. Soupeřem našeho týmu byla divizní FC PBS Velká Bíteš.
9.7.Ve středu zahájilo béčko přípravuFilip MužátkoV celkovém počtu 19 hráčů zahájila naše rezerva přípravu na novou sezónu v nejvyšší krajské soutěži.
9.7.Přípravná utkání mužůFilip MužátkoKompletní rozpis přátelských utkání áčka a béčka.
7.7.Áčko zahájilo přípravuFilip MužátkoSvěřenci nového trenéra Jana Šimáčka se dnes sešli k prvnímu tréninku letní přípravy na novou sezónu 2020/2021.