Archiv

archiv článků

V červenci 2023 vyšly tyto články:

31.7.Benfika si poradila s BudišovemFilip MužátkoBéčko má za sebou první herní test letní přípravy proti Budišovu. Naši hráči proti tradičnímu soupeři diktovali tempo hry a došli si pro zasloužené vítězství 6:0.
31.7.Letní příprava dorostuFilip MužátkoDorost přípravu zahájil 17. července pod vedením trenérů Karla Nováčka a Václava Chalupy.
27.7.S Blanskem vysoká prohraFilip MužátkoVe třetím přípravném utkání se naši fotbalisté utkali s třetiligovým Blanskem. Tým Blanska od začátku diktoval tempo hry a naše mužstvo jednoznačně přehrával. Blanenští si zcela zaslouženě došli pro vysokou výhru 9:0. Naši fotbalisté tak v přípravě po třech duelech zůstávají bez vítězství a vstřeleného gólu.
24.7.Začátek přípravy bez výhryFilip MužátkoUplynulý víkend byl pro naše fotbalisty prvním herním testem během letní přípravy.
20.7.Antonín Plichta přestupuje do RakouskaFilip MužátkoAntonín Plichta opouští náš klub a přestupuje do Rakouska, konkrétně do klubu SV Sparkasse Waidhofen/Thaya.
19.7.Proběhl příměstský fotbalový kemp!Filip MužátkoOd 3.7. do 7.7. proběhl pro naše děti z mladší a starší přípravky příměstský fotbalový kemp.
10.7.Áčko zahájilo letní přípravuFilip MužátkoKrátká letní pauza skončila a to znamená jediné. Začíná letní příprava na novou sezónu 2023/2024. V článku níže se dozvíte o změnách v kádru a o nadcházejících přípravných duelech.
8.7.Hodnocení sezóny: Mladší žáciFilip MužátkoV hodnocení sezóny pokračujeme týmem mladších žáků, který prožil sezónu úspěšnou, když skončil na druhém místě v KP Vysočiny. Uplynulý ročník hodnotí trenéři Robin Kašpar a Dušan Smejkal.
3.7.Hodnocení sezóny: Starší žáci Filip MužátkoV tradičním hodnocení sezóny se nyní podíváme do žákovské kategorie. Sezónu starších žáků hodnotí trenér Jan Šimáček.