Archiv

archiv článků

V červnu 2022 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.6.Hodnocení sezóny: Starší žáci Filip MužátkoPrvní místo v KP Vysočiny a druhé místo v krajském poháru. Taková je vizitka našich starších žáků v sezóně 2021/2022. Sezónu hodnotí trenéři Pavel Mezlík a Josef Voda.
27.6.Hodnocení sezóny: Mladší žáciFilip MužátkoV uplynulé sezóně 2021/2022 hráli naši mladší žáci KP Vysočiny. Jak se jím v soutěži dařilo hodnotí trenér Jan Šimáček.
26.6.Aktuální změny v kádru prvního týmuFilip MužátkoV dresu Velkého Meziříčí již nebude působit šestice hráčů. Konkrétně se jedná o Robina Demetera, Patrika Demetera, Jana Nedvěda, Martina Pavlíka, Jiřího Urbánka a Davida Sargsyana.
26.6.Hodnocení sezóny: Starší přípravkaFilip MužátkoPříprava na jarní část sezóny začala již 3.ledna a hned se najelo na 3 tréninky v týdnu.
20.6.Třebíč Open 2022 je minulostíFilip MužátkoUplynulý víkend patřil Třebíč Open 2022, největšímu mládežnickému turnaji na Vysočině, pořádaný ve městě Třebíč a jeho okolí pro jednotlivé kategorie od U6 až po U13.
17.6.O víkendu hostíme turnaj Třebíč OpenFilip MužátkoTento víkend bude patřit Třebíč Open, největšímu mládežnickému turnaji na Vysočině, pořádaný pro jednotlivé kategorie od U6 až po U13.
15.6.Hodnocení sezóny: Mladší přípravkaFilip MužátkoSezóna 2021/2022 skončila jako první klukům z mladší přípravky. Jak uplynulý ročník hodnotí jejich trenéři si můžete přečíst níže.
13.6.Výsledky týmů FCVM Filip MužátkoPodívejte se na výsledky z posledních utkání našich týmů.
13.6.Díky za podporu! Filip MužátkoDěkujeme všem našim příznivcům a partnerům za podporu v sezóně 2021/2022, nesmírně si toho vážíme! V létě však začíná nová sezóna a věříme, že u toho zase společně všichni budeme. Jedeme Velmez, jedeme!
11.6.Derby je naše! Filip MužátkoVítězstvím v tradičním derby proti Vrchovině se rozloučilo naše mužstvo se sezónou 2021/2022. Utkání, jemuž přihlíželo přes 400 diváků, nabídlo zajímavou podívanou se šancemi na obou stranách. Pouze náš tým však dokázal tři šance proměnit v gólovou podobu a odnesl si tak vítězství 3:0.
11.6.Starší žáci jsou mistři KP Vysočiny! Filip MužátkoV poločasové přestávce při utkání áčka s Vrchovinou si tým starších žáků převzal pohár a medaile za 1. místo v KP Vysočiny. Tým vedený trenéry Pavlem Mezlíkem a Josefem Vodou sezónou prolítl jako uragán a ještě ho čeká navíc finále krajského poháru. Kluci tak můžou zkompletovat double. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí ve finále poháru, borci!
10.6.Víkendový program našich mužstevFilip MužátkoÁčko odehraje utkání v pátek 10.6. proti Vrchovině od 18:00 na Tržišti. Béčko hraje v sobotu na Tržišti proti Pelhřimovu. Céčko sehraje derby v Oslavici, kdy v případě vítězství může slavit mistra IV. třídy, musí však doufat v zaváhání Rudolce proti Tasovu. V neděli hraje dorost venku proti suverénní Chotěboři, když však Chotěboř porazí, má jistotu třetího místa v KP Vysočiny.
9.6.Na závěr sezóny derby s VrchovinouFilip MužátkoV posledním zápase letošního ročníku MSFL se naši fotbalisté představí v pátek podvečer na Tržišti proti tradičnímu rivalovi z Nového Města na Moravě. Výkop utkání je v 18:00. Přijďte náš tým podpořit, hráči se budou chtít rozloučit se sezónou a fanoušky vítězně.
9.6.Starší přípravka „zaválela“ na Champions TrophyFilip MužátkoDvacet fotbalových přípravek se 28. května představilo na hlavním stadionu v Uherském Hradišti. V rámci kvalifikačního turnaje Champions Trophy začínající fotbalisté bojovali o postup do celosvětového finále, které se letos uskuteční v několika městech v Rakousku. Nyní už víme, že na tomto finále se představí týmy jako jako jsou Chelsea, Atlético Madrid, PSG, Schalke 04, Hertha Berlín, Rapid Vídeň nebo Benfica Lisabon.
8.6.Áčko se naladilo na derby vítězstvím ve VratimověFilip MužátkoK předposlednímu utkání letošního ročníku MSFL zajížděl náš tým na půdu Vratimova. Hned v úvodu utkání se trefil Nedvěd, do konce poločasu přidal druhý gól Dolejš. Ve druhém poločase náš tým přidal další dvě branky. Domácí si v zápase připsali pouze jeden zásah a tak se zrodila naše zasloužená výhra 1:4.
7.6.Benfika smetla ŽirovniciFilip MužátkoPět gólů nadělilo naše béčko Žirovnici ve venkovním utkání 25. kola KP Vysočiny. Naše rezerva si tak pojistila 5. místo v tabulce a v posledním kole bude hrát na dálku o čtvrté místo se Sapeli Polná.
6.6.Výsledky týmů FCVM Filip MužátkoPodívejte se na výsledky z víkendových zápasů našich týmů.
6.6.V úterý hrajeme ve VratimověFilip MužátkoÁčko hraje v úterý 7.6. předposlední zápas letošní sezóny. Od 18:00 vyzve ve venkovním utkání fotbalisty Vratimova.
5.6.Ze Zlína bereme bod za remízu 1:1Filip MužátkoNaši fotbalisté získali v předposledním venkovním zápase letošní sezony bod za remízu 1:1. Oba góly padly v prvním poločase. Skóre ve 29. minutě otevřel Plichta, vzápětí po individuální akci srovnal Mlýnek. Ani jeden tým dále nedokázal využít svoje náznaky šancí a skóre se tak již ve druhém poločase nezměnilo.
3.6.Konec sezóny se blíží, v sobotu jedeme do ZlínaFilip MužátkoNa náš tým čeká předposlední venkovní duel této sezóny. V sobotu 4.6. hrajeme od 10:30 proti Zlínu B. Utkání se odehraje ve Fotbalovém areálu Vlastislava Marečka na zlínské Vršavě.
Další stránky
12>>