Archiv

archiv článků

V prosinci 2022 vyšly tyto články:

2.12.Hodnocení podzimní části sezóny: BenfikaFilip MužátkoNaše rezerva skončila po podzimní části v nejvyšší krajské soutěži na 11. místě se ziskem 14 bodů. Uplynulou první polovinu sezóny hodnotí hlavní trenér týmu Libor Švec.
8.12.Hodnocení podzimní části sezóny: DorostFilip MužátkoDorost se po podzimní části KP Vysočiny nachází v tabulce přesně na prostředním 7. místě se ziskem 23 bodů. Přečtěte si, jak podzimní část hodnotí trenér Karel Nováček.
15.12.Hodnocení podzimní části sezóny: Starší žáciFilip MužátkoOhlédnutí za podzimní části pokračuje staršími žáky. Jejich podzimní počínání hodnotí trenéři Jan Šimáček a Josef Voda.
16.12.Hodnocení podzimní části sezóny: Mladší žáci Filip MužátkoPo starších žácích přicházejí na řadu jejich mladší kolegové. Podzimní působení týmu mladších žáků hodnotí trenéři Robin Kašpar a Dušan Smejkal.
18.12.Hodnocení podzimní části sezóny: Starší přípravkaFilip MužátkoNáročnou podzimní část má za sebou také naše starší přípravka. Přečtěte si, jak její podzimní zápolení hodnotí trenéři Filip Mužátko a Filip Blažek.
20.12.Hodnocení podzimní části sezóny: Mladší přípravka Filip MužátkoA jako poslední přichází v našem hodnocení na řadu tým mladší přípravky. Jak se klukům a holkám na podzim vedlo informují trenéři Marek a Mirek Malatovi.
23.12.PF 2023Filip MužátkoPřejeme všem krásné Vánoce a šťastný nový rok!