Archiv

archiv článků

V říjnu 2020 vyšly tyto články:

29.10.Hodnocení podzimní části sezóny: ÁčkoFilip MužátkoNaše áčko se umístilo na 12. místě tabulky se ziskem 13 bodů, s bilancí 4 výher, 1 remízy a 6 proher, skóre týmu je 16:23. Tým stihl odehrát 11 zápasů. Přečtěte si, jak uplynulou část sezóny hodnotí hlavní trenér Jan Šimáček.
27.10.Výkonný výbor FAČR přerušil soutěžní ročník až do konce roku 2020Filip MužátkoVýkonný výbor FAČR se dnes rozhodl přerušit všechny soutěže od úrovně třetí ligy a níž. Z pohledu našeho klubu se toto rozhodnutí týká všech celků. Nejbližší mistrovské zápasy tedy naše týmy čekají až v příštím roce.
22.10.Podzimní část sezóny MSFL byla ukončenaFilip MužátkoV podzimní části sezóny se tedy odehrálo pouze jedenáct kol, zbývající zápasy budou muset naši fotbalisté odehrát v jarní části sezóny MSFL.
19.10.Rozhovor s trenérem Šimáčkem Filip MužátkoV rozhovoru s trenérem áčka Janem Šimáčkem si můžete přečíst, jak s odstupem času hodnotí poslední dva nepovedené zápasy, jaký čeká nyní tým tréninkový program nebo jak vidí dohrání podzimní části sezóny v MSFL.
12.10.Béčko remizovalo s Okříškami Filip MužátkoBéčko v 10. kole přivítalo na domácí půdě Okříšky, zápas se pro náš tým vyvíjel dobře, ještě v 70. minutě vedl 2:0, hostující Okříšky však bohužel zápas dokázali dovést do remízového konce.
12.10.Souhrn víkendových výsledků mužstevFilip MužátkoVýsledku týmů FCVM.
10.10.Áčko nestačilo na Jihlavu BFilip MužátkoÁčko poprvé v sezóně prohrálo na domácím hřišti. V sychravém dopoledni nestačilo na výrazně posilněnou Jihlavu B a prohrálo zaslouženě 0:5.
7.10.Áčko v domácím utkání bez diváků vyzve Jihlavu BFilip MužátkoPo vysoké prohře nad Slováckém B čeká náš první tým zápas s poslední Jihlavou B. Utkání 10. kola se odehraje v sobotu 10.10 od 10:15. Dle vládního nařízení je fanouškům vstup na zápas zakázán.
6.10.Mladší přípravka má za sebou další zápasyFilip MužátkoMladší přípravka zavítala na zápasy do Velké Bíteše a do Chotěboře.
6.10.Starší přípravka hrála další turnaj krajského přeboru v JihlavěFilip MužátkoStarší přípravka se zúčastnila dalšího kola krajského přeboru, kde se utkala s domácí Jihlavou a HFK Třebíč.
6.10.Rozhovor s Antonínem PlichtouFilip MužátkoPřinášíme vám rozhovor s Antonínem Plichtou, který zatím v našem dresu nastoupil do 28 zápasů a v nich stihl nastřílet 10 gólů.
5.10.Áčko si ze Slovácka B přivezlo debakl 8:0Filip MužátkoV 9. kole MSFL zajížděla družina Jana Šimáčka na půdu Slovácka B, které v soutěži ještě neprohrálo. Po nepříliš povedeném výkonu áčko inkasovalo osm gólů a odjelo tak zpět do Velkého Meziříčí s prázdnou.
5.10.Béčko porazilo Přibyslav 3:0Filip MužátkoBéčko po domácí prohře s Chotěboří chtělo tento výsledek odčinit výhrou a to se týmu Libora Švece povedlo.
5.10.Souhrn víkendových výsledků mužstevFilip MužátkoVýsledku týmů FCVM.
2.10.Pozvánka na víkendové zápasyFilip MužátkoVíkendové zápasy všech týmů FCVM.
1.10.Áčko hraje v neděli proti rezervě SlováckaFilip MužátkoPo týdnu se opět rozjíždí kolotoč MSFL. Áčko po dvou domácích výhrách zajíždí na venkovní utkání, soupeřem jim bude dosud neporažené 1. FC Slovácko B. Utkání má výkop v 10:15.