archiv článků

V říjnu 2021 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.10.Sérii výher utnuly OkříškyFilip MužátkoV dnešním dopoledním utkání hostila naše rezerva tým Okříšek. V prvním poločase hrálo aktivněji naše mužstvo a po zásluze šlo do vedení z kopačky Sargsyana. Hosté však dokázali gólově srovnat z ojedinělé standardní situace. Hned na začátku druhého poločasu se Okříšky dostaly do vedení. Obraz hry se v druhém dějství změnil, naše rezerva hrála pasivně a Okříšky byly směrem dopředu mnohem aktivnější a zaslouženě si odvezly z Tržiště tři body za výhru 1:2.
30.10.Výhře 7:0 nad Zlínem B přihlížela nejnižší návštěva za posledních 20 letFilip MužátkoVe 14. kole MSFL hostili naši fotbalisté rezervu ligového Zlína B. Svěřenci trenéra Šimáčka do zápasu vstoupili velice aktivně a s chutí. Po prvním poločase odcházeli hráči do kabin za stavu 3:0 pro Velké Meziříčí. Ve druhém poločase náš tým v předvedené hře nepolevil a vstřelil další čtyři góly. Konečný výsledek zápasu byl tak 7:0. Vítěznému utkání přihlíželo pouhých 110 diváků, což je nejnižší návštěva za posledních 20 let.
29.10.Víkendové zápasy 30. - 31.10.Filip MužátkoVíkendové zápasy týmů FCVM.
28.10.V sobotu nás čeká důležitý zápas proti Zlínu BFilip MužátkoV sobotním utkání 14. kola MSFL proti Zlínu B budou hrát naši fotbalisté o zlepšení reputace a zejména o zisk důležitých bodů, které našemu týmu mohou pomoci naladit se na správnou vlnu před derby s Novým Městem na Moravě. Výkop duelu je naplánován v 10:15 na Tržišti.
27.10.Předpřípravka odehrála první utkáníFilip MužátkoSvoje první fotbalová utkání mají za sebou kluci z naší předpřípravky.
25.10.Výsledky týmů FCVMFilip MužátkoVíkendové výsledky týmu FCVM.
24.10.Áčko schytalo debakl v Blansku Filip MužátkoTřetí prohru v řadě si připsali svěřenci trenéra Šimáčka ve 13. kole MSFL, když nestačili na v klidu hrající mužstvo Blanska. Po prvním poločase ještě stav skóre nebyl tak rozdílný, ve druhém poločase však áčko dostalo tři góly a konečný výsledek zápasu byl 4:0 pro blanenské.
24.10.Pátou výhru v řadě si připsala Benfika proti Pelhřimovu Filip MužátkoVe 13. kole se utkalo naše béčko ve venkovním utkání se silným Pelhřimovem. V prvním poločase se hrála hodně bojovná hra ve středu pole, k ojedinělé šanci se dostal po Berkově přihrávce křídelník Vošmera, který jí s přehledem proměnil. Ve druhém poločase domácí tým naši rezervu zatlačil, s pomocí Dubce v bráně však béčko neinkasovalo a ubránilo důležitou venkovní výhru!
22.10.Po dvou letech opět do BlanskaFilip MužátkoV sobotním utkání 13. kola zajíždí svěřenci trenéra Šimáčka na půdu ex-druholigového Blanska. Výkop je naplánován na 14:30 a zápas můžete také sledovat na TVCOM.cz!
22.10.Víkendové zápasy 23. - 24.10.Filip MužátkoVíkendové zápasy týmů FCVM.
18.10.Výsledky týmů FCVMFilip MužátkoVíkendové výsledky týmu FCVM.
17.10.Benfika opět vyhrála, tentokrát to odnesla ŽirovniceFilip MužátkoBenfika v dnešním utkání 12. kola KP hostila Žirovnici. V prvním poločase mohli diváci vidět tři branky, z toho bohužel dvě do sítě naší rezervy. Ve druhém poločase se béčko odhodlalo k obratu zápasu. V 56. minutě se hlavou prosadil Mirek Malata a tentýž hráč v 87. minutě dokonal obrat, když proměnil samostatný únik na brankáře hostů. Benfika tak bere čtvrtou výhru v řadě a v dalším kole zajíždí do Pelhřimova.
16.10.Uničov odjel se třemi body Filip MužátkoVe 12. kole MSFL hostili naši fotbalisté tým Uničova. V prví půlhodině byli aktivnější hosté, poté se ke slovu dostal náš tým, ovšem bez gólového efektu. Ve druhém poločase už hosté dokázali skórovat, když se dvakrát prosadil kanonýr Krč. Uničov si poté výsledek zápasu pohlídal a vyhrál zaslouženě 0:2.
15.10.Víkendové zápasy 16. - 17.10.Filip MužátkoVíkendové zápasy týmů FCVM.
14.10.V sobotu čeká na naše fotbalisty UničovFilip MužátkoMinulý týden proti Hlučínu to výsledkově a ani herně naším fotbalistům nevyšlo. V sobotu 16.10. od 10:15 na Tržišti je však čeká nový zápas, kde mohou opět udělat fanouškům radost a podat dobrý výkon okořeněný výhrou.
12.10.Jaroslav Krejčí: Největší vzpomínky mám na vyprodaný TržákFilip MužátkoJaroslav Krejčí začínal v klubu jako žáček, na dorostenecká léta však odešel do Třebíče a poté do Jihlavy, aby se pak opět vrátil na místo činu. V mužské kategorii začínal v I.A třídě a z ní to společně se spoluhráči dotáhl až do MSFL. Přečtěte si níže, jak na tyto léto vzpomíná a proč ho mrzí, že není natočen pohárový zápas proti Zbrojovce Brno.
11.10.Výsledky týmů FCVMFilip MužátkoVíkendové výsledky týmu FCVM.
10.10.Benfika doma vítězně s BedřichovemFilip MužátkoV dopoledním utkání 11. kola KP Vysočiny hostila naše Benfika poslední Bedřichov. Od začátku utkání naši hráči diktovali tempo hry, gólu se však dočkali až ve druhém poločase, kdy se hlavičkou prosadil Chalupa. V rozmezí osmi minut pak naši hráči dokázali vstřelit tři góly, když se po pěkných kombinacích prosadil Mezlík s Vošmerou a samostatný únik proměnil Mirek Malata. Hosté pak dokázali vstřelit dva góly ke konci zápasu a upravili tak kosmeticky konečné skóre na 4:2.
9.10.Áčko podlehlo Hlučínu 0:4Filip MužátkoV dopoledním utkání 11. kola MSFL hostili naši fotbalisté tým Hlučína. Průběh utkání měli pod kontrolou dobře hrající fotbalisté Hlučína, kteří svojí herní převahu přetavili v konečně vítězství v poměru 0:4.
8.10.V sobotu hostíme HlučínFilip Mužátko11. kolo MSFL je za dveřmi, naši fotbalisté v sobotu 9.10 od 10:15 vyzvou na domácí půdě tým Hlučína. Přijďte naše hráče podpořit a hnát je za vítězstvím!