Archiv

archiv článků

V srpnu 2022 vyšly tyto články:

8.8.Benfika na úvod KP schytala debaklFilip MužátkoNaše rezerva v prvním zápase KP hrála venku proti nováčkovi soutěže - TJ Slovan Kamenice nad Lipou. Zápas se našemu týmu vůbec nepovedl. Nově složený tým Benfiky na úvod sezóny dostal pořádnou lekci v podobě prohry 6:1.
7.8.Áčko začalo MSFL prohrou Filip MužátkoV prvním utkání nové sezóny MSFL prohráli naši fotbalisté na půdě Uherského Brodu 2:1. Jediný gól našeho týmu vstřelil ke konci zápasu střídající Mirek Malata.
4.8.Jan Šimáček před startem MSFL Filip MužátkoUž v sobotu startuje nový ročník Moravskoslezské fotbalové ligy. Jak je náš tým na novou sezónu připravený a další informace z kabiny si přečtěte v rozhovoru s trenérem Janem Šimáčkem.
4.8.V sobotu zahajujeme nový ročník MSFL v Uherském BroděFilip MužátkoUž je to opět tady. Po krátké pauze a letní přípravě se opět roztáčí kolotoč zápasů v Moravskoslezské lize. Na náš tým čeká v sobotu 6.8. od 17:00 venkovní duel s Uherským Brodem.
2.8.Marek Kolář přestoupil do druholigové VlašimiFilip MužátkoBrankář Marek Kolář před pár dny oficiálně přestoupil z našeho klubu do druholigového týmu FC Sellier & Bellot Vlašim.