archiv článků

V srpnu 2021 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.8.60. a 70. léta Filip Mužátko60 a 70. léta se odehrávaly ve znamení postupů do vyšších soutěžích ale také bohužel po sobě jdoucích sestupů až do okresního přeboru. Klub poté musel začít s přestavbou kádru, který bude opět konkurenceschopný a vybojuje pro Velké Meziříčí zpět soutěže, které odpovídají tradici klubu.
30.8.Výsledky týmů FCVMFilip MužátkoTento víkend své první zápasy odehrál také naše mládežnické týmy. Dorost bohužel nestačil na Telč. Žáci si s chutí zastříleli proti sdruženému týmu HFK Třebíč a Náměště nad Oslavou.
29.8.Benfika prohrála s Novou VsíFilip MužátkoBenfika přivítala v neděli dopoledne na Tržišti TJ Novou Ves. Po prvním poločase, kdy Nová Ves hrozila zejména z brejků, prohrávala 0:2. Na začátku druhého poločasu dostala třetí gól, tým to však nepoložilo a Chalupa s Mirkem Malatou vstřelili kontaktní branky, přes spoustu šancí se však už béčku nepodařilo zápas srovnat nebo otočit a Nová Ves tak odjížděla z Velkého Meziříčí se třemi body.
28.8.O výhře rozhodl v úplném závěru MuchaFilip MužátkoV 5. kole MSFL naši fotbalisté změřili síly s mladíky ze Slovácka. V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal, který okořenil gólem Petr Dolejš. Ve druhém poločase Slovácko B drželo náš tým pod tlakem a zaslouženě vyrovnalo. Poslední slovo ale měli naši fotbalisté, když v poslední minutě nastavení strhnul vítězství na naši stranu Mucha.
27.8.Víkendové zápasy 28. - 29.8.Filip MužátkoVíkendové zápasy týmů FCVM.
25.8.V pátek na Tržiště přijede Slovácko B Filip MužátkoPo nešťastné porážce s Baníkem Ostrava B čeká na svěřence Jana Šimáčka další zápas s rezervou ligového týmu, tentokrát do Velkého Meziříčí zavítají mladíci z Uherského Hradiště. Utkání se odehraje v pátek 27.8. od 17:30 na Tržišti.
24.8.Aleš Žák: Jsem moc rád, že jsem se tehdy rozhodl pro Velké MeziříčíFilip MužátkoAle Žák působil v našem klubu jako hráč a poté jako asistent trenéra za působení Romana Kuklety. Od roku 1993 do roku 2015 se také staral o travnatý povrch na Tržišti. Více se dočtete v rozhovoru níže.
24.8.Pojď hrát fotbal!Filip MužátkoFC Velké Meziříčí hledá do svých řad malé fotbalisty či fotbalistky.
23.8.50. léta a změna názvu klubuFilip MužátkoZ nařízení tehdejší komunistické garnitury se všechny sportovní a tělovýchovné spolky musely zařadit do jednotné organizace Sokol.
23.8.S Opavou 14.9. od 16:30 na Tržišti! Filip MužátkoJe známý termín utkání 2. kola MOL Cup s druholigovou Opavou. Utkání se odehraje v úterý 14.9. od 16:30 na Tržišti. Přijďte naše fotbalisty podpořit za postupem do dalšího kola!
22.8.Áčko prohrálo s Baníkem Ostrava BFilip MužátkoTomu se říká zápas blbec. V nedělním dopoledním utkání čtvrtého kola Moravskoslezské fotbalové ligy měli hráči Velkého Meziříčí velice blízko bodovému zisku. Na půdě rezervy ostravského Baníku ovšem díky vlastním chybám prohráli těsně 2:1.
22.8.Béčko dostalo výprask se Sapeli Polná Filip MužátkoHodně nevydařené utkání sehrálo béčko na půdě Sapeli Polná. Po prvním poločase svítilo na světelné tabuli skóre 2:0 pro domácí, ve druhém poločase bohužel domácí tým přidal další čtyři branky a zrodil se tak konečný vysoký výsledek v poměru 6:0.
20.8.Áčko v neděli zajíždí na Baník Ostrava BFilip MužátkoV neděli 22.8. čeká náš tým utkání 4. kola MSFL proti rezervě Baníku Ostrava. Utkání začíná v 10:00 a můžete ho sledovat na tvcom.cz!
20.8.Víkendové zápasy 21. - 22.8.Filip MužátkoVíkendové zápasy týmů FCVM.
19.8.Josef Voda: Vždycky mě potěšily pohárové zápasy proti ligovým týmům na TržištiFilip MužátkoJosef Voda musel s aktivní kariérou hráče v mladém věku skončit. O to více se však pustil do trenérského řemesla. Za 44 let trénování vedl stovky mladých hráčů, někteří jeho svěřenci se zapsali do kronik nejen velkomeziříčské kopané. Více se dočtete v rozhovoru níže.
17.8.Do Velkého Meziříčí přijede exligová SFC Opava!Filip MužátkoDo Velkého Meziříčí přijede exligová SFC Opava! Po pěti letech tak budou moct fanoušci vidět na Tržišti pohárové utkání MOL Cup s druholigovým týmem! Termín zápasu je zatím v jednání.
17.8.Období druhé světové válkyFilip MužátkoObdobí druhé světové války přineslo nejen do našeho klubu velké starosti a smutek. Mnoho členů klubu bylo zapojeno v tomto nelehkém období v odboji, který odvážně bojoval proti nacistické okupaci. Někteří členové klubu za svoji obdivuhodnou činnost zaplatili životem. Jejich odkaz však nikdy nezemřel a žije tu s námi dál!
16.8.Los MOL Cupu v úterý 17.8. od 12:00 na ČT sport! Filip MužátkoV úterý 17.8. od 12:00 bude ČT sport vysílat losovaní 2. kola MOL Cup. Na naše mužstvo čekají v osudí už i ligové týmy a to konkrétně FC Baník Ostrava, SK Sigma Olomouc, FC Fastav Zlín nebo MFK Karviná.
15.8.Benfika doma vítězně s Přibyslaví Filip MužátkoPo výhře v prvním kole proti Náměšti nad Oslavou čekala na svěřence Libora Švece Přibyslav. Hráči béčka nenechali nic náhodě a po prvním poločase vedli 3:0. Ve druhém poločase se hra po vstřeleném gólu Přibyslavi změnila, hosté začali být aktivnější. Jejich snahu o zdramatizování utkání však zastavil gól Ráliše na 4:1, který tak potvrdil zisk tří bodů pro náš rezervní tým.
14.8.Áčko podruhé v týdnu nad Rosicemi nezvítěziloFilip MužátkoÁčko se po druhé během týdne utkalo s Rosicemi. Tentokrát v rámci MSFL. V nepříliš pohledném utkání byli šťastnější Rosice a odvezly si tak tři body za výhru 0:1.