Archiv

archiv článků

V listopadu 2021 vyšly tyto články:

30.11.Poděkování příznivcům klubu Filip MužátkoChtěli bychom poděkovat všem naším příznivcům za podporu nejen v podzimní části sezóny, moc si toho vážíme! Na jaře se opět uvidíme na Tržišti, mějte se hezky a hlavně buďte zdraví!
24.11.Hodnocení podzimní části sezóny: ÁčkoFilip Mužátko10. místo z 18 týmů a zisk 21 bodů za 6 výher a 3 remízy. Taková je podzimní vizitka našich fotbalistů v Moravskoslezské fotbalové lize. Hlavní trenér Jan Šimáček v rozhovoru pro klubový web zhodnotil první polovičku sezóny. Rozhovor je také doplněn o hráčské statistiky.
22.11.Hodnocení podzimní části sezóny: BéčkoFilip MužátkoBéčko se na podzim umístilo v KP Vysočiny na 6. místě ze 14 mužstev. Zápasová bilance 7 výher, 1 remízy a 6 proher utvořila zisk 22 bodů. Nejlepším střelcem týmu se stal útočník Mirek Malata, který se trefil přesně desetkrát. Podzimní část hodnotí hlavní trenér týmu Libor Švec.
16.11.Hodnocení podzimní části sezóny: DorostFilip MužátkoDorostu po podzimní části KP Vysočiny náleží 10. místo se ziskem 10 bodů, které nasbíral po třech výhrách a jedné remíze. Jak byl spokojen s předvedenou hrou a s přístupem svých svěřenců trenér Karel Nováček si přečtěte níže.
14.11.Podzimní část zakončená důležitou výhrou!Filip MužátkoV posledním podzimním zápase Moravskoslezské fotbalové ligy hostili naši fotbalisté tým Vratimova. S tabulkovým sousedem náš tým podal dobrý výkon a zaslouženě si odnesl z utkání tři body za výhru 2:1.
12.11.Poslední zápas podzimu je tadyFilip MužátkoPoslední podzimní kolo Moravskoslezské fotbalové ligy mají před sebou naši fotbalisté, kteří v sobotu na domácí půdě vyzvou FC Vratimov. Výkop utkání je ve 14:00.
11.11.Hodnocení podzimní části sezóny: Starší žáci Filip MužátkoJestli se někomu povedla podzimní část na jedničku, tak to jsou naši starší žáci, kteří v KP Vysočiny okupují 1. místo se ziskem 30 bodů a se skórem 87:11! Níže si přečtěte hodnocení trenéra Pavla Mezlíka.
10.11.Hodnocení podzimní části sezóny: Mladší žáciFilip MužátkoPodzimní část sezóny skončila také pro naše žáky. Nejprve se pojďme podívat na tým mladších žáků, který se v KP Vysočiny umístil na 5. místě.
8.11.Výsledky týmů FCVMFilip MužátkoVýsledky týmů FCVM.
7.11.Derby vyznělo lépe pro VrchovinuFilip MužátkoV sobotním souboji dvou tradičních okresních rivalů viděly necelé čtyři stovky diváků hned pět branek.
7.11.Benfika podruhé prohrála s Okříškami Filip MužátkoBéčko hrálo předehrávku jarní části KP se stejným soupeřem jako v minulém kole. Bohužel i tentokrát na protivníka z Okříšek nestačilo a prohrálo 3:1. Jediný gól rezervy vstřelil Chalupa.
5.11.V sobotu hrajeme derby na VrchoviněFilip MužátkoDerby odvěkých rivalů je tady. Ve vzájemných duelech s Vrchovinou nebývá nouze o góly, emoce či zajímavé zápletky. A v sobotu 6.11. od 14:00 na stadionu v Novém Městě na Moravě tomu nebude jinak.
5.11.Víkendové zápasy Filip MužátkoVíkendové zápasy týmů FCVM.
4.11.Hodnocení podzimní části sezóny: Starší přípravkaFilip MužátkoJe to již rok, co jsme zde rekapitulovali a je na čase, abychom se opět poohlédli za podzimní částí sezóny. Tentokrát ale již sezóny 2021/2022.
1.11.Výsledky týmů FCVM Filip MužátkoVýsledky týmů FCVM.
1.11.Hodnocení podzimní části sezóny: Mladší přípravkaFilip MužátkoJak se dařilo v podzimní části sezóny zlepšovat klukům z mladší přípravky hodnotí jejich trenéři Mirek a Marek Malatovi.