Archiv

archiv článků

V prosinci 2023 vyšly tyto články:

23.12.PF 2024Filip MužátkoPřejeme všem krásné Vánoce a šťastný nový rok!
20.12.Hodnocení podzimní části sezóny: Muži AFilip MužátkoPředposlední místo po podzimní části v Divize D a zisk celkově 12 bodů znamená, že na jaře nás budou čekat záchranářské boje ve čtvrté nejvyšší soutěži. Hodnocení trenéra Jana Šimáčka je doplněno o základní týmové a hráčské statistiky.
18.12.Hodnocení podzimní části sezóny: Muži BFilip MužátkoPodzim bez jediného vítězství má za sebou naše béčko. Pouhý zisk 5 bodů znamená, že na jaře bude hrát rezerva o záchranu v nejvyšší krajské soutěži. Na otázky odpovídá trenér Libor Švec.
14.12.Hodnocení podzimní části sezóny: Mladší dorostFilip MužátkoZ kategorie žáků se přesouváme k dorostencům. Mladší dorostenci se v podzimní části divize umístili na předposledním 15. místě se ziskem 4 bodů. Na otázky odpovídá trenér Karel Nováček.
14.12.Hodnocení podzimní části sezóny: Starší dorostFilip MužátkoStaršímu dorostu po podzimní části náleží nelichotivé poslední místo v divizní tabulce. Nutno podotknout, že většinu kádru tvoří hráči, kteří věkově patří ještě do mladšího dorostu. Náročnou podzimní část hodnotí trenér Karel Nováček.
11.12.Hodnocení podzimní části sezóny: Starší žáciFilip MužátkoStarší žáci v podzimní části vybojovali 5. místo v tabulce KP. Kluci si tímto umístěním zajistili jarní zápasy v nástavbě, ve které se bude hrát o titul přeborníka Vysočiny.
7.12.Hodnocení podzimní části sezóny: Mladší žáci Filip MužátkoZ kategorie přípravky se dostáváme k mladším žákům. Ročníky 2011 a 2012 nastupují v KP Vysočiny a v OP Žďár nad Sázavou.
4.12.Hodnocení podzimní části sezóny: Starší přípravkaFilip MužátkoV podzimním hodnocení přichází na řadu naše starší přípravka, která nastupuje v Krajském přeboru Vysočiny.