Archiv

archiv článků

V září 2023 vyšly tyto články:

30.9.Se Židenicemi bez bodůFilip MužátkoZe zápasů, které naše dorostenci odehráli na svátek svatého Václava, nepřišel žádný bodový zisk. Teď na dorosty čeká důležité utkání s Chotěboři.
26.9.Áčko přivezlo bod ze Staré ŘíšeFilip MužátkoPo pěti prohraných zápasech jsme si konečně připsali bod. Ten se zrodil na šance bohatém duelu ve Staré Říši. Ke konečné remíze 1:1 přispěl svým gólem Mirek Malata.
25.9.Dorost proti Spartě Brno bez bodůFilip MužátkoNaši mladší a starší dorostenci se utkali s tradičně silnou Spartou Brno a bohužel se nezrodilo žádné výsledkové překvapení. Starší dorostenci svoje utkání prohráli 1:5 a mladší 0:4.
25.9.Béčko prohrálo v Nové Vsi Filip MužátkoUtnout sérii bez výhry chtělo naše béčko venku proti Nové Vsi. Velkou překážkou za tímto cílem byla ale již 1. minuta utkání, ve které viděl červenou kartu gólman Kolouch. Domácí šli do vedení na konci prvního poločasu po proměněné penaltě. Ve druhé polovině se žádný obrat nekonal a z Nové Vsi tak náš tým odjel bez bodů po prohře 4:0.
19.9.Doma vysoká prohra s béčkem ZbrojovkyFilip MužátkoAni v sedmém utkání sezóny Divize D jsme se nedočkali výhry. Je ale nutno říct, že před námi stál favorit soutěže, který byl ještě navíc doplněn o hráče prvního týmu. Od začátku utkání se hrálo podle not Zbrojovky a až na pár pasáží hry, kdy i my jsme mohli vstřelit gól, si hosté došli pro pohodlné vítězství 5:0.
18.9.Dorostenci nezvládli svá utkání s béčkem ZnojmaFilip MužátkoAni starší, ani mladší dorostenci nedokázali proti béčku 1. SC Znojmo FK bodovat.
18.9.Benfika prohrála doma s Okříškami Filip MužátkoAni v 7. kole KP Vysočiny se nedočkalo naše béčko výhry a propadlo se tak na poslední příčku tabulky nejvyšší krajské soutěže.
12.9.Starší dorost poprvé vyhrálFilip MužátkoStarší dorost v nedělním domácím utkání divize mohl oslavit první zisk bodů za výhru 3:2 nad Havlíčkovým Brodem. Naopak mladší dorost stále na svůj první bodový zisk čeká.
12.9.Benfika v Žirovnici 0:0Filip MužátkoBéčko v 6. kole KP Vysočiny zajíždělo na půdu Žirovnice. V prvním poločase si náš tým vypracoval několik nadějných příležitostí, žádná však neskončila gólově. Druhý poločas se odehrával více v režii domácích, kteří dokonce orazítkovali břevno. Nicméně, ani ve druhém poločase neskončil míč za zády jednoho z gólmanů a zrodila se tak remíza 0:0.
12.9.Áčko ve Žďáře neuspěloFilip MužátkoPo osmi letech jsme se v okresním derby utkali se Žďárem nad Sázavou. Utkání nenabídlo příliš fotbalové krasy, probíhal spíše urputný boj ve středu hřiště. Šance na vstřelení gólů si ale vypracovaly oba týmy. Jediným šťastným střelcem zápasu však byl domácí Šerý a stanovil tak svojí střelou z dálky konečný výsledek 1:0.
5.9.Benfika odjela z Chotěboře s prázdnou Filip MužátkoNa venkovní duel 5. kola KP Vysočiny zajíždělo naše béčko na půdu favorizované Chotěboře. Jako první šlo ale do vedení ve 47. minutě naše mužstvo. Chotěboř však za tři minuty stihla vyrovnat a do konce utkání ještě vstřelila další dva góly a došla si pro vítězství 3:1.
5.9.V Lanžhotu prohra 4:0Filip MužátkoAni v pátém utkání Divize D jsme se nedočkali výhry. Tentokrát před námi stál těžký oříšek v podobě Lanžhotu, který před týdnem sehrál vyrovnané pohárové utkání se Zlínem. Totožný scénář v podobě vyrovnané fotbalové bitvy se v neděli bohužel neopakoval a domácí tým si proti nám došel pro pohodlné vítězství 4:0.
4.9.Dorostenci s FŠ Třebíč bez bodůFilip MužátkoNaši dorostenci se v dalším kole dorostenecké divize utkali s FŠ Třebíč. Starší dorost svůj zápas nezvládl a prohrál 6:0. Mladší dorostenci svému soupeři vstřelili dva góly, které ale pouze zmírnili celkovou prohru 4:2.
3.9.Starší přípravka se zúčastnila turnaje Domčův sen RedakceStarší přípravka se zúčastnila charitativního turnaje Domčův sen, který se konal v sobotu 2.9. Naši kluci si skvěle uspořádaný turnaj velmi užili a v konkurenci 16 týmů skončili na celkovém 6. místě. Nejlepším střelcem turnaje se stal náš hráč Tomáš Slováček.